EnglishRSS دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
۱۳۹۶ سه شنبه ۴ مهر
دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
 
تقارن اول مهر با آغاز هفته دفاع مقدس وماه محرم يك توفيق بزرگ است
سخن روز

وب دا, دكتر ارسلان خالدي فر در پيامي روز جهاني بهداشت محيط را به تلاشگران اين عرصه تبريك گفت.

وب دا,سرپرست مديريت روابط عمومي و امور بين الملل دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي و درماني استان عناوين روزهاي ششم و هفتم دفاع مقدس را تشريح كرد.

وب دا؛ سرپرست مديريت روابط عمومي و امور بين الملل دانشگاه علوم پزشكي شهركرد، از برگزاري همايش يكروزه آموزش بيماري ديابت ويژه كاركنان شاغل در واحد هاي تابعه اين دانشگاه خبر داد.

وب دا؛ سرپرست مركز مديريت حوادث و فوريت‌هاي پزشكي چهارمحال و بختياري، با اشاره به اهميت نقش نجات‌دهنده و زندگي‌بخش اورژانس گفت: با گذشت بيش از چهار دهه از تأسيس اورژانس 115در ايران، هنوز آن‌طور كه بايد جايگاه اين سازمان براي عامه مردم تبيين و روشن نشده است.

وب دا؛ سرپرست سازمان بسيج جامعه پزشكي چهارمحال و بختياري، از اعزام تيم دندانپزشكي به روستاي گودسرد اوره در بخش منج شهرستان لردگان و ارائه خدمات رايگان دندانپزشكي به مردم اين منطقه خبر داد.

بيست و هفتمين كميته فني و قانوني بررسي صدور و تمديد پروانه هاي بهداشتي در معاونت غذا و دارو دانشگاه برگزار شد

وب دا؛ معاون غذا و داروي دانشگاه علوم پزشكي، خدمات بهداشتي و درماني چهارمحال و بختياري، از برگزاري بيست و هفتمين كميته فني و قانوني بررسي صدور و تمديد پروانه هاي بهداشتي با حضور تمامي اعضا در اين معاونت خبر داد.

وب دا؛ رييس اداره بيولوژيك سازمان غذا و دارو ضمن ارائه توضيحاتي درباره تفاوت در برندهاي مختلف واكسن آنفلوانزا، گفت: بهترين زمان تزريق واكسن آنفلوانزا اواسط شهريور و اوايل مهرماه است.

اعزام سه تيم بهداشتي، درماني و آموزشي كانون بسيج جامعه پزشكي ستاد دانشگاه علوم پزشكي شهركردو اساتيد به منطقه دوآب صمصامي

وب دا؛ مسئول كانون بسيج جامعه پزشكي ستاد و اساتيد دانشگاه علوم پزشكي،‌خدمات بهداشتي و درماني چهارمحال و بختياري، از اعزام سه تيم بهداشتي، درماني و آموزشي به منطقه دوآب صمصامي از توابع شهرستان كوهرنگ خبر داد.

وب دا، متخصص بيماريهاي عفوني چهارمحال و بختياري تاكيد كرد: به دليل عارضه هاي شديدي كه تزريق آمپول دگزامتازون در برخي افراد به دنبال دارد و در مواردي منجر به مرگ بيمار مي شود تزريق اين دارو در زمان ابتلا به آنفلوانزا ممنوع است.

وب دا؛ سرپرست مديريت روابط عمومي و امور بين الملل دانشگاه علوم پزشكي شهركرد، از برگزاري همايش امر به معروف و نهي از منكر با برگزاري 4 كارگاه جانبي همزمان با چهارمين روز از هفته احياء ‌امر به معروف و نهي از منكر در اين دانشگاه خبر داد.

وب دا؛ سرپرست گروه سلامت محيط و كار معاونت بهداشتي دانشگاه علوم پزشكي، خدمات بهداشتي و درماني چهارمحال و بختياري از حضور حدود 180 بازرس بهداشت محيط و حرفه اي در بازرسي و نظارت هاي ايام سوگواري ابا عبدالحسين (ع) خبر داد.

وب دا؛ سرپرست مديريت روابط عمومي و امور بين الملل دانشگاه علوم پزشكي شهركرد، با بيان اينكه از تاريخ 31 شهريورماه تا ششم مهرماه جاري مصادف با دهه اول ماه محرم و مقارن با هفته دفاع مقدس به عنوان هفته امر به معروف و نهي از منكر و ارزش هاي اسلامي نامگذاري شده است افزود: روز شمار هفته دفاع مقدس اعلام شد

وب دا, سرپرست شبكه بهداشت و درمان شهرستان اردل از ارائه بيش از 6هزار خدمت بهداشتي و درماني رايگان به بيماران نيازمند منطقه ديناران و روستاي قرآب اين شهرستان خبرداد

وب دا ،سرپرست گروه سلامت محيط و كار معاونت بهداشتي دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي و درماني استان از تشديد بازرسيهاي بهداشتي در ايام سوگواري سرور و سالارشهيدان ابا عبدالله الحسين خبرداد.

وب دا ،روانپزشك و متخصص اعصاب و روان در چهارمحال و بختياري موثرترين راهكار براي درمان اضطراب جدايي در روزهاي بازگشايي مدارس براي دانش آموزان پايه نخست دبستان را حساسيت زدايي تدريجي عنوان كرد.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
آرشیو اخبار
width=14 border
  border
اطلاعيه ثبت نام از پذيرفته شدگان آزمون كارشناسي ارشد ناپيوسته دانشگاه علوم پزشكي شهركرد
فراخوان حمايت از طرح هاي پژوهشي - دادگستري استان پهارمحال و بختياري
فراخوان چهارم طرح‌هاي گرنت پژوهشگر فرهيخته -مو سسه ملي توسعه تحقيقات علو م پزشكي ايران
اطلاعيه پذيرفته شدگان مقطع كارشناسي ناپيوسته آزمون سراسري 96 دانشگاه علوم پزشكي شهركرد
اعطاي جايزه تحصيلي بنياد ملي نخبگان به دانشجويان جديدالورود برتر استان
فراخوان جذب عضو هيئت علمي پژوهشي در دانشگاه علوم پزشكي كاشان
برگزاري دوره هاي آموزشي الكترونيكي در موضوعات مرتبط با فناوري و تجاري سازي
فراخوان ارسال مقالات در حوزه بازي‌هاي ديجيتال و قاچاق كالا و ارز
فراخوان دريافت مقاله نشريه International Journal of Nutrition Sciences
استعلام بهاء : پرده كركره فلزي 25 ميليمتري با رنگ ساده(بيمارستان آيت الله كاشاني)
چهارمين كنگره تخصصي و اولين كنگره بين المللي ساخت بيمارستان و مديريت منابع و تجهيزات
تكذيب خبر" لغو امتياز نشريات علمي داخلي"
...ادامه
border border
دفتر مقام معظم رهبري
رياست جمهوري
دولت
نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري
سامانه ارتباط مردم و دولت
leftcornertop/ rightcornertop
ماه محرم1
leftcornerbottom/ rightcornerbottom/
بنياد نخبگان استان چهارمحال و بختياريکتابخانه دیجیتال دانشگاهبیانیه سطح خدمت دانشگاه علوم پزشكي شهركردمرکز اموزش مجازی دانشگاهیان(نهادرهبری)دانلود فایلوب دا - دانشگاه علوم پزشکی شهرکردمجمع خیرین سلامتمرکز مدیریت حوادث و فوریتهاپارك‌ علم و فناوري استان
borderborder
بازدیدکنندگان امروز 2490 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 2932 کل بازدیدکنندگان 9857531 کاربران بر خط 24 کاربران لاگین بر خط 0
border/border/
« اقتصاد مقاومتی ، تولید_اشتغال »
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
کلیه حقوق این سایت متعلق به

دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد

می باشد.
Powered by DorsaPortal