بیمارستان سیدالشهداء فارسان
۱۳۹۸/۷/۲۶
مردان

تلفن داخلي :318

 اين بخش در طبقه اول بيمارستان قرار دارد و ازسال 76 در جهت  درمان بيماران مذكر فعاليت داشته است

اين بخش داراي 20 تخت در قالب  سه اتاق چهار تخته  ،و دو اتاق  دو تخته  و اتاق ايزوله  و پيش ايزوله مي باشد.

اتاق پانسمان جهت انجام پروسيجرهاي لازم در بخش مجهز به تخت معاينه و ست هاي پانسمان فعال است.

بيماران با مشكلات گوارشي ،قلبي،انكولوژي،نفرولوژي،عفوني،داخلي و جراحي  دراين بخش بستري مي شوند.اين بخش يك بخش عمومي و تخصصي مي باشد.

بيماران در اين واحداز طريق اورژانس وبه طور سرپائئ بستري مي شوند.بيماران ابتدا به اورزانس مراجعه نموده و پس از ويزيت توسط پزشك اورژانس واجراي دستورات اوليه در اورژانس پس از هماهنگي و ويزيت متخصص  مربوطه به اين بخش منتقل مي شوند.بيماران سر پائئ پس از مراجعه به مطب و يا كلينيك بيمارستان با دستور بستري متخصص  جراحي، داخلي ، عفوني و قلب  به بخش مراجعه وپس از انجام اقدامات اوليه در اين بخش بستري مي شوند.

تجهيزات اين بخش شامل: مانيتورينگ قلبي،پالس اكسيمتري،ساكشن پرتابل،ساكشن سانترال،اكسيژن سانترال(كپسول)، ،ترازوي معمولي ، ترالي احيا ، دفيبريلاتور ، دستگاه بخور گرم ، ويلچر، برانكارد  و....مي باشد.

در انتهاي بخش اتاق ايزوله با استفاده از سيستم هپا قابليت تعويض هوا 12 بار در روز با فشار منفي فعال مي باشد. اتاق پيش ايزوله با تجهيزات مناسب در سال 1390 ساخته شد . در مواقع غير ضروري به دليل نياز به تخت از اتاق پيش ايزوله با هماهنگي هاي لازم به عنوان يك اتاق چهار تخته استفاده مي شود.

فعاليتهاي بخش در جهت استانداردهاي موجود و ابلاغ شده از طرف وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكي   و رعايت حقوق بيماران بر اساس منشور حقوق بيمار انجام مي گيرد.

با توجه به شيوع مصرف دخانيات در بين آقايان آموزش گروهي با همكاري كليه پرسنل و پزشكان در جهت رفع اين معذل با تهيه پمفلت آموزشي مضرات سيگار در جريان مي باشد.

 

 

  
تاریخ به روز رسانی:
1398/04/18
تعداد بازدید:
3817
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس: فارسان- بلوار آيت ا... خامنه اي روبروي پمپ بنزين 
دورنگار: 37225074-038       تلفن : 37227333-038

تاریخ بروز رسانی 1398/07/26
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal