مدیریت روابط عمومی
۱۳۹۸/۱۲/۲
1398/06/17
آيين‌نامه برگزاري مراسم جشن دانش‌آموختگي دانشجويان دانشگاه علوم پزشكي شهركرد تدوين مي‌شود
وبدا؛ سرپرست معاونت فرهنگي و امور دانشجويي دانشگاه علوم پزشكي شهركرد، از تدوين آيين‌نامه برگزاري مراسم جشن دانش‌آموختگي دانشجويان اين دانشگاه خبر داد.
به گزارش وبدا؛ دكتر عبدالمجيد فدايي گفت: يكپارچه‌سازي جشن‌هاي دانش آموختگي به صورت دانشكده‌اي و يا دانشگاهي، صرفه جويي در وقت و هزينه‌هاي اجرايي، تمركز بر اصول ارزشمند علم آموزي و توجه به اداي سوگندنامه و اعلام تعهد علمي و اخلاقي دانشجويان براي خدمت به جامعه و همچنين نظم‌بخشي به روند اجرا و مديريت محتواي ارائه شده در اين‌گونه مراسم از جمله اهداف تدوين آيين‌نامه برگزاري مراسم جشن دانش‌آموختگي است.
وي با بيان اينكه اين گونه مراسم بايد با شأن و جايگاه دانشگاه و دانشجويان متناسب باشد، چگونگي تشكيل كميته برنامه‌ريزي، نحوه درخواست برگزاري مراسم، انتخاب نماينده دانشجويان، تعيين زمان و مكان برگزاري و شركت مدعوين و بستگان نزديك دانشجويان را از جمله موارد در نظر گرفته شده در آيين‌نامه جشن دانش‌آموختگي برشمرد.
دكتر فدايي به برگزاري نخستين نشست بررسي آيين‌نامه پيشنهادي مراسم جشن دانش‌آموختگي با حضور نمايندگان معاونت آموزشي و روساي دانشكده‌ها اشاره و تصريح كرد: اين آيين‌نامه پس از اعمال نظرات و پيشنهادات مسئولان دانشگاهي براي تصويب به شواري تخصصي فرهنگي اجتماعي دانشگاه ارئه خواهد شد.
وي يادآور شد: به زودي براي برگزاري مراسم جشن‌هاي مناسبتي مربوط به رشته‌هاي تحصيلي مختلف هم برنامه‌ريزي مي‌شود.
تعداد بازدید:
26
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal