مدیریت روابط عمومی
۱۳۹۸/۱۲/۲
1398/06/25
آمبولانس هاي جديد به تدريج جايگزين دستگاه هاي فرسوده ناوگان اورژانس 115 چهارمحال و بختياري مي شود
وبدا؛ سرپرست معاونت توسعه مديريت و منابع دانشگاه علوم پزشكي، خدمات بهداشتي و درماني چهارمحال و بختياري گفت: با افزوده شدن آمبولانس هاي جديد، دستگاه هاي فرسوده به تدريج از ناوگان اورژانس 115 چهارمحال و بختياري خارج مي شود.
به گزارش وبدا؛ دكتر علي ضامن صالحي فرد افزود: هم اكنون حدود 24 دستگاه آمبولانس اورژانس 115 استان متناسب با استانداردهاي مد نظر مركز نيست.
وي، با اشاره به افزوده شدن 11 دستگاه آمبولانس اورژانس 115 با اعتباري بالغ بر 165 ميليارد ريال در بيست و چهارمين روز از شهريورماه 98 به ناوگان اورژانس استان، اظهار اميدواري كرد: به تدريج دستگاه هاي فرسوده از سيستم خارج شود.
به گفته وي، در حال حاضر 50 پايگاه شامل 17 پايگاه شهري و 33 پايگاه جاده اي به مردم ارائه خدمت مي نمايند و 4 پايگاه ديگر در حال راه اندازي است.
دكتر صالحي فرد گفت: در مجموع هم اكنون 85 آمبولانس اورژانس 115 در سطح استان بكارگيري شده و همچنان نيازمند حدود 10 دستگاه ديگر هستيم كه اميد است تا انتهاي سال و يا نيمه اول سال آينده تامين شود.
وي در ادامه، كمبود نيروي انساني را از بزرگترين معضل هاي اورژانس استان عنوان كرد و افزود: در تلاش هستيم اين كمبودها را با جذب نيرو جبران نمائيم.
تعداد بازدید:
43
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal