کلینیک تخصصی امام علی(ع)
۱۳۹۸ يکشنبه ۴ اسفند
1392/01/20
راهنمای نحوه دریافت نوبت تلفنی از طریق تلفن گویای 3103
 

مراجعین محترم و بیماران گرامی :

ضمن آرزوی سلامتی و موفقیت برای شما به اطلاع می رساند در راستای ارتقاء خدمات رسانی شایسته به مردم عزیز استان و رفاه حال مراجعین و بیماران از تاریخ 12 بهمن ماه سال 91 نوبت دهی پزشکان فوق تخصص و متخصص در پلی کلینیک امام علی (ع) شهرکرد فقط به صورت تلفنی و از طریق شماره تلفن گویای 3103 امکان پذیر می باشد و نوبت دهی به صورت حضوری به هیچ عنوان انجام نخواهد شد.

لذا خواهشمند است ضمن توجه و رعایت این مسأله جهت اخذ نوبت از تاریخ 12 بهمن ماه 91 از مراجعه حضوری به کلینیک امام علی (ع) جداً خودداری فرمایید.لازم به ذکر است جهت دریافت سایر خدمات این پلی کلینیک شامل پزشک عمومی- آزمایشگاه رادیولوژی- سونوگرافی فیزیوتراپی- نوار قلب- نوار عصب و عضله- تست ورزش می بایستی به واحد های مربوطه به صورت حضوری مراجعه فرمایید.

فرایند اخذ نوبت به صورت تلفنی از طریق سامانه تلفنی گویای 3103 :

1-ابتدا شماره تلفن 3103 را همراه با پیش شماره 0381 شماره گیری نمایید. (در شهر شهرکرد جهت گرفتن شماره با تلفن ثابت نیاز به پیش شماره نبوده اما اگر با موبایل اقدام می نمایید .گرفتن پیش شماره الزامی است )

2-پس از ارتباط عدد 1 را جهت اخذ نوبت عدد 2 را جهت ابطال نوبت و عدد 3 را جهت رسیدگی به شکایات و اعلام نظرات فشار دهید.

3- درصورت انتخاب عدد 1 شما بایستی جهت انتخاب در مانگاه جراحی و ارولوژی عدد 1 -درمانگاه ارتوپدی و مغز و اعصاب عدد 2 -در مانگاه داخلی عدد 3 -درمانگاه (گوارش چشم قلب) عدد 4 درمانگاه زنان عدد 5 -درمانگاه روانپزشکی عدد 6 درمانگاه (گوش و حلق و بینی ) عدد 7 -درمانگاه عفونی عدد 8- و درمانگاه اطفال عدد 9- را شماره گیری نمایید.

4- پس از انتخاب عدد هر درمانگاه عدد مربوط به پزشک اعلام شده را انتخاب نمایید. سامانه گویای تلفنی پس از اعلام حضور روزهای پزشک از شما کد ملی را درخواست کرده و شما بایستی پس از ثبت کد ملی  بیمارکلید ستاره را فشار دهید.

(* قبل از اقدام جهت نوبت گیری تلفنی کد ملی بیماررا همراه داشته باشید. ) پس از ثبت کد ملی و کلید ستاره روز حضور و ساعت حضور شما در درمانگاه حضورتان اعلام می گردد. شما می توانید در روز و ساعت اعلام شده توسط تلفن گویای 3103 با همراه داشتن دفترچه بیمه و کد ملی وارد شده در سامانه و کد رهگیری اعلام شده توسط سیستم به کلینیک مراجعه و پس از دریافت قبض به پزشک مراجعه نمایید. جهت تسهیل در دریافت قبض خود وجلوگیری از معطلی وایجاد صف میتوانید با ارایه کد رهگیری جهت دریافت قبض خود از ساعت هشت صبح به پذیرش کلینیک مراجعه فرمایید.

لازم به ذکر است با توجه به حوادث احتمالی و به منظور رعایت نظم و دسترسی بهتر به خدمات شایسته است حداقل 15 دقیقه قبل از زمان اعلام شده توسط تلفن گویا در درمانگاه مربوطه حضور یابید. 

فرایند ابطال نوبت :

در صورت انصراف از مراجعه به پلی کلینیک و به منظور دسترسی سایر نیازمندان و بیماران به نوبت شایسته است با تماس با تلفن گویای 3103 و فشردن کلید شماره 2 و ثبت کد ملی بیمار که قبلاً به ثبت رسیده است نسبت به ابطال نوبت اقدام فرمایید.

*پس از ابطال نوبت جهت اخذ نوبت مجدداً باید مراحل دریافت نوبت را تکرار فرمایید.

ثبت نظرات پیشنهادان انتقادات و رسیدگی به شکایات

در صورتی که تمایل دارید نسبت به انتقال نظرات انتقادات و پیشنهادات سازنده خود اقدام نمایید و یا از عملکرد مجموعه پلی کلینیک و یا نحوه خدمات این پلی کلینیک شکایت دارید پس از برقراری ارتباط از طریق سامانه تلفن گویای 3103 و انتخاب عدد 3 پس از شنیدن صدای بوق نظر و یا پیشنهاد و یا انتقاد خود را اعلام نموده و در پایان کلید ستاره را فشار دهید.

 این مجموعه افتخار دارد با استفاده از نظرات پیشنهادات و انتقادات سازنده شما مراجعه کننده گرامی بتواند در امر ارتقاء خدمات رسانی به بیماران و مراجعین محترم پیش تاز باشد. ضمناً مراجعین محترم می توانند پیام ها نظرات و ... خود را از طریق سامانه پیام کوتاه 10008495137 ارسال فرمایند.

 

هدف ما رضایت مندی شماست.

 

 

شماره تلفن نوبت دهی 3103

جهت تسهیل در دریافت قبض وجلوگیری از ایجاد صف ومعطلی میتوانید از ساعت هشت صبح به پذیرش کلینیک مراجعه فرمایید

تعداد بازدید:
2541
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس : شهركرد، بلوار شريعتي، كلينيك تخصصي امام علي(ع)
كدپستي :                   تلفن :   32242696-038

تاریخ بروز رسانی 1398/12/03
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal