حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
۱۳۹۸/۱۲/۳
1391/06/09
فرماندار لردگان:

به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي شهركرد: علي زاهدي گفت: سه میلیارد ریال اعتبار برای تكمیل و راه اندازی بخش سی تی اسكن بیمارستان شهدای این شهرستان نیاز است.

وي اظهار داشت: تاكنون پنج میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات داخلی بیمارستان لردگان برای خرید دستگاه سی تی اسكن و یك میلیارد ریال برای آماده سازی این بخش هزینه شده است.

وی ادامه داد: راه اندازی بخش سی تی اسكن بیمارستان شهدای لردگان به پیشرفت 70 درصدی رسیده است و بر اساس پیش بینی انجام شده، این بخش تا پایان دولت دهم بهره برداری می شود.

زاهدی در ادامه با بیان اقدامات انجام شده دولت نهم و دهم برای ارتقاء شاخص های بهداشتی در شهرستان لردگان، افزود: طی هفته دولت امسال، زایشگاه بیمارستان شهدای لردگان با زیربنای 460 مترمربع با 21 تخت در طرح توسعه بیمارستان بهره برداری شد و برای فعال كردن این بخش 280 میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.

فرماندار لردگان در ادامه به به آغاز فعالیت بخش آی سی یو این بیمارستان با چهار تخت در هفته دولت امسال اشاره كرد و افزود: برای خرید تجهیزات در این بخش دو میلیارد و 200 میلیون ریال اعتبار و آماده سازی موقت بخش نیز 22 میلیون ریال هزینه شده است.

وی بخش پاتولوژی با 700 میلیون ریال و بخش ایزوله با دو تخت را از دیگر بخش های طرح توسعه بیمارستان شهدا لردگان دانست و افزود: 700 میلیون ریال اعتبار برای بخش ایزوله هزینه شده است.

بر اساس اين گزارش، شهرستان لردگان 190 هزار نفر جمعیت دارد و مركز آن در فاصله 160 كیلومتری شهركرد است.

تعداد بازدید:
81
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس:شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد مركزي دانشگاه
كدپستي:8815713471      تلفن:5-33330061-038
تاریخ بروز رسانی 1398/12/03
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal