حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
۱۳۹۸/۱۱/۲۹
1391/06/18
به گزارش روابط عمومی دانشگاه

دكتر غلامرضا معصومي رئيس مركز مديريت حوادث و فوريتهاي پزشكي كشور به منطقه دوآب صمصامي از توابع استان چهارمحال و بختياري كه منطقه اي عشاير نشين نيز هست سفر و از بيمارستان صحرائي كه در آن منطقه برپا شده بود ديدن فرمودند .

اين بيمارستان از بخشهاي مختلفي همچون اتاق عمل ، دندانپزشكي ، متخصص داخلي ، متخصص زنان و زايمان و پزشك عمومي تشكيل شده و مردم آن منطقه ارائه خدمت مي نمايد .

دكتر معصومي در اين بازديد از خدمات ارزنده مركز مديريت حوادث و فوريتهاي پزشكي استان كه هر ساله با همكاري ديگر سازمانها اقدام به برپائي اين بيمارستان مي كند ، تقدير و تشكر كردند .

هدف از برپائي اين بيمارستان ، بالا بردن سطح آمادگي تيمهاي درماني و همچنين اورژانس پيش بيمارستاني جهت خدمات رساني در مواقع اضطراري مي باشد و همچنين مي توان به صورت عملياتي هر ساله در يكي از مناطق فاقد امكانات بيمارستاني به مردم ارائه خدمت نمايد .

رئيس مركز مديريت حوادث و فوريتهاي پزشكي كشور با توجه به سخت گذر بودن منطقه و همچنين اهميت محور مواصلاتي اين منطقه به استان خوزستان جهت كوچ عشاير و كوهستاني بودن منطقه ، نياز به آمبولانس كمك دار را ضروري دانست و راه اندازي پايگاه اورژانس 115 صمصامي را در دستور كار مركز قرار داد .

در اين سفر آقاي دكتر ايماني رئيس محترم دانشگاه علوم پزشكي شهركرد و آقاي دكتر اسماعيلي رئيس مركز مديريت حوادث و فوريتهاي پزشكي اصفهان ايشان را همراهي كردند .

تعداد بازدید:
48
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس:شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد مركزي دانشگاه
كدپستي:8815713471      تلفن:5-33330061-038
تاریخ بروز رسانی 1398/11/28
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal