حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
۱۳۹۸/۱۲/۱
1391/06/29
روابط عمومي دانشگاه اعلام كرد:

به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي شهركرد: کارشناس امور بورسیه و سمینارهای دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد از تمدید مهلت ارسال آثار به همایش سالمندی و سلامت تا 31 شهریورماه جاری خبر داد.

حمیرا فروزنده اظهار داشت: تاکنون 35 مقاله با موضوع های مرتبط با جشنواره به دبیر خانه همایش علمی سالمندی و سلامت دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد واصل شد.

وی افزود: علاقه مندان برای شرکت در این همایش می توانند آثار خود را در قالب مقاله با محورهای  سلامت جسمی، سلامت روحی، روانی و معنوی سالمندان و سلامت اجتماعی سالمندان به دبیرخانه همایش سالمندی و سلامت ارسال کنند.

فروزنده تصریح کرد: متقاضیان ارسال مقالات در بخش سلامت اجتماعی نیز می توانند آثار خود را با موضوع بیماری های شایع و پیشگیری از حوادث و بلایای دوران سالمندی، تغذیه و سلامت سالمندان، فعالیت فیزیکی و سلامت سالمندان و سالمندی زودرس به دبیرخانه این همایش ارسال کنند.

وی خاطر نشان کرد:محققان همچنین می توانند در بخش سلامت روحی، روانی و معنوی سالمندان نیز مقالاتی با موضوع های سلامت روان و سالمندی، مذهب، تعالی معنوی و سلامت و کیفیت زندگی و سلامت سالمندان مقالات خود را ارسال کنند.

کارشناس امور بورسیه ها و سمینار های دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد افزود: متقاضیان ارائه مقاله در بخش سلامت اجتماعی سالمندان نیز می توانند آثار خود را در زمینه همکاری های بین بخشی و کانون های حامی سلامت سالمندان و کرامت اجتماعی سالمندان به معاونت تحقیقات و فنآوری دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد تحویل دهند.

فروزنده تصریح کرد: متقاضیان برای اطلاعات بیشتر می توانند به سامانه الکترونیکی ( http://salmand.conf.research.ac.ir ) مراجعه کنند و آثار خود را از طریق پست الکترونیکی salmand.conf@skums.ac.ir به دبیرخانه دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد ارسال کنند.

 این همایش، 18 مهرماه جاری در سالن همایش های ابن سینای دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد برگزار می شود.

تعداد بازدید:
148
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس:شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد مركزي دانشگاه
كدپستي:8815713471      تلفن:5-33330061-038
تاریخ بروز رسانی 1398/12/01
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal