حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
۱۳۹۸/۱۲/۵
1391/07/09
مدیراداره کل آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد:

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد: سیف اله برجیان در جلسه توجیهی دانشجویان جدید الورود در سالن همایش های ابن سینا واقع در مجتمع رحمتیه با بیان اینکه رشته های علوم پزشکی بیش از سایر رشته ها با سلامتی و جان مردم در ارتباط هستند افزود: دانشجویان باید با درک درست از این رشته حداکثر تلاش خود را جهت کسب تخصص و مهارت کافی در این زمینه بنمایند.

وی اظهار داشت: در سالهای اخیر با امکانات فراهم شده در دانشگاه زمینه مناسب جهت راهیابی دانشجویان به مقاطع تحصیلی بالاتر فراهم شده است.

وی از انجام انتخاب واحد دستی در ترم اول جهت دانشجویان جدید الورود خبر داد و تصریح کرد: با تصمیم شورای آموزش مبنی بر انجام انتخاب واحد دستی زمینه لازم جهت آشنایی بیشتر دانشجو با مسئولین و بخش های مختلف واحد آموزش فراهم می شود.

وی ادامه داد، در این رابطه چند تن از اعضای هیات علمی دانشگاه به عنوان اساتید مشاور به دانشجویان معرفی شده اند که در ساعات تعیین شده خدمات مشاوره تحصیلی و تشریح آیین نامه های آموزشی و آشنایی دانشجویان با فعالیتهای فرهنگی، اجتماعی و پژوهشی را بر عهده دارند.

به گفته برجیان، با توجه به عدم تدوین برخی مسائل آموزشی در آیین نامه های موجود، شورای آموزشی دانشکده ها موظف شده اند با تدوین مصوبات لازم الاجرای داخلی این مسائل را تشریح نمایند.

وی ادامه داد، علاوه بر استاد مشاور و ضمیمه نمودن فرایند های آموزشی در کتابچه های راهنما و توزیع در بین دانشجویان جدید الورود، دانشجویان می توانند با مراجعه به سایت دانشگاه به آدرس www.skums.ac.ir از کتابچه های راهنمای خدمات آموزشی دانشجو استفاده نمایند.

تعداد بازدید:
29
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس:شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد مركزي دانشگاه
كدپستي:8815713471      تلفن:5-33330061-038
تاریخ بروز رسانی 1398/12/05
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal