حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
۱۳۹۸/۱۲/۱
1391/07/11
به دنبال اهانت به پیامبر اکرم(ص):

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد: به دنبال اهانت به ساحت مقدس پیامبر اکرم(ص) در آمریکا و چاپ کاریکاتور در فرانسه جامعه دانشگاهیان این دانشگاه اعتراضشان نسبت به این حرکت ضد اسلامی اعلام کردند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد نیز در این خصوص اظهار داشت: انجام چنین حرکت هایی نشان از عجز و ناتوانی دشمنان اسلام است.

حجت الاسلام والمسلمین حسین مولوی گفت: به فضل خداوند بلند مرتبه با بهره گیری از فرهنگ ناب اسلام و معنویت نظام جمهوری اسلامی ایران علی رغم همه دسیسه های دشمن همواره پیروز میدان بوده و روز به روز بر شکوه و عظمت آن افزوده می گردد.

وی چنین اقداماتی را موجب جریحه دار شدن غرور مسلمانان جهان دانست و تصریح کرد: این امر تقویت روحیه همبستگی و اتحاد مسلمانان در سراسر جهان را به دنبال داشته است.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه گفت: دشمنان اسلام و استکبار باید بدانند با چنین اعمال ننگینی ذره ای خدشه بر عظمت اسلام وارد نخواهد شد و به فضل خداوند روز به روز چهره دشمنان آشکار و تنفر و انزجار مسلمانان از آن بیشتر می شود.

وی ازاساتید، دانشجویان و فعالان عرصه علم آموزی خواست با ارتقاء بینش سیاسی و تقویت روحیه ظلم ستیزی در مقاطع حساس از زمان موضع گیری مناسب خود را اعلام نمایند.

تعداد بازدید:
106
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:3
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس:شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد مركزي دانشگاه
كدپستي:8815713471      تلفن:5-33330061-038
تاریخ بروز رسانی 1398/12/01
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal