حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
۱۳۹۸/۱۱/۲۹
1391/07/15
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه:

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد: حجت الاسلام والمسلمین حسین مولوی با اشاره به اهمیت فعالیت فرهنگی در مراکز آموزشی افزود: دانشجویان با شرکت در تشکل ها و کانون های دانشجویی علاوه بر ایفای نقش خود به عنوان قشر فعال و پویای جامعه در این برهه حساس از زمان به نوعی تمرین مدیریت و سازندگی کرده و با شکل گیری شخصیتشان آمادگی لازم برای مدیریت کلان در آینده را پیدا خواهند کرد.

وی حمایت و پشتیبانی از فعالیتهای فرهنگی، دینی و مذهبی دانشجویان را از وظایف این نهاد برشمرد و افزود: نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه با ایجاد فضای مناسب معنوی و مذهبی زمینه را برای رشد علمی و معنوی دانشجویان فراهم می کند.

حجت الاسلام والمسلمین مولوی کسب و ارتقاء بینش سیاسی را لازمه زندگی دانشجویی دانست و تصریح کرد: یک دانشجو باید از توان تحلیل سیاسی خوبی بر خوردار باشد. تا بتواند در زمان لازم موضع گیری مناسبی داشته باشد .

وی از برگزاری کارگاه های متعدد جهت ارتقاء بینش سیاسی دانشجویان با همکاری نهاد و تشکل های دانشجویی در دانشگاه خبر داد.

به گفته وی، در همین راستا جلسات مختلف با حضور مبلغین و روحانیون در خوابگاه های دانشجویی برگزار و و ضمن پاسخ گویی به سوالات دینی و مذهبی آنان نیازهای فکری و معنویشان پاسخ داده می شود.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه در پایان از دانشجویان جدید الورود خواست با حضور فعال در فعالیت های فرهنگی مذهبی نهاد و تشکل ها و کانون های دانشجویی علاوه بر بر بار کردن دوران دانشجویی فضای سیاسی، معنوی دانشگاه را بیش از پیش ارتقاء دهند.

تعداد بازدید:
50
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس:شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد مركزي دانشگاه
كدپستي:8815713471      تلفن:5-33330061-038
تاریخ بروز رسانی 1398/11/28
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal