حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
۱۳۹۸/۱۲/۱
1391/07/22
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی چهار محال و بختیاری:

به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي شهركرد: دكتر فرامز شاهين از انجام 9 هزار و 988 ماموریت در حوزه فوریت های پزشکی در شش ماهه نخست سال جاري در این استان خبر داد.

وي اظهار داشت: از این تعداد ماموریت دو هزارو 884 ماموریت موارد تصادفی بوده که دو هزار و 761 مورد بستری صورت گرفته است.

وی با اشاره به اینکه فاصله پایگاه های استان از یکدیگر 25 کیلومتر است، بیان داشت: 11 پایگاه شهری و 27 پایگاه جاده ای در سطح استان فعالیت می کنند.

شاهین ادامه داد: مدت زمان حضور نیروهای اورژرانس در محل حادثه در شرایط کوهستانی و سخت گذر 12 -15 دقیقه و در محل شهری شش الی هشت دقیقه است .

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر نیاز استان برای کمک راسنای و خدمات رسانی  به مناطق سخت گذر داشتن آمبولانس کمک دار است، بیان داشت: از سوی مسئولین در راستای پوشش مناطق سخت گذر قول اعطای آمبولانس کمک دار به این استان داده شده است .

وي همچنين از برپايي بیمارستان صحرایی در منطقه صمصامی خبر داد و افزود: در اين بيمارستان به سه هزار و 859 نفر خدمات در زمینه عمل جراحی سر پایی، معالجه تخصصی زنان و زایمان، خدمات دندانپزشکی، دارویی و .... ارائه شد.

دكتر شاهین با اشاره به اینکه براي برپايي بیمارستان صحرایی تجهيزات مورد نياز از بیمارستان استان به امانت گرفته مي شود تصريح كرد: بیمارستان صحرایی نیاز به لوازم و تجهزیات مستقل دارد تا در مواقع بحران در منطقه حاضر و به مردم خدمات رسانی نمايد.

تعداد بازدید:
101
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس:شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد مركزي دانشگاه
كدپستي:8815713471      تلفن:5-33330061-038
تاریخ بروز رسانی 1398/12/01
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal