حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
۱۳۹۸/۱۲/۱
1391/07/27
مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد:

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد: مدیر دانشجویی این دانشگاه با بیان اینکه در حال حاضر بالغ بر 150 دانشجو مازاد بر ظرفیت خوابگاه ها اسکان داده شده اند افزود: جهت بهبود وضعیت اسکان دانشجویان دانشگاه باید تکمیل خوابگاه بوستان2 را در اولویت برنامه های خود قرار دهد.

یوسف اصلانی اظهار داشت: هم اکنون 5 خوابگاه در شهر شهرکرد و 2 خوابگاه در شهر بروجن جهت اسکان یک هزار و 100 دانشجوی پسر و دختر دایر می باشد .

وی گفت: افزایش پذیرش در مهرماه 91-90 و محدود ماندن ظرفیت خوابگاه ها دانشگاه را با مشکل جدی اسکان دانشجویان مواجهه کرده است.

به گفته وی مهرماه امسال 180 دانشجوی دختر جدید الورود در خوابگاه اسکان داده شده است.اما همچنان تقاضا برای اسکان وجود دارد.

اصلانی با بیان اینکه اسکان مازاد بر ظرفیت موجب ترافیک دانشجو در خوابگاه ها و بروز نارضایتی این دانشجویان شده است. کمبود امکانات جنبی و پاسخگو نبودن امکانات موجود با توجه به حجم بالای بهره برداری از این امکانات را علت اصلی این نارضایتی ها عنوان کرد.

وی گفت: به جز خوابگاه پسرانه شهید درعلی تمامی خوابگاه ها در ملکیت دانشگاه بوده و تا کنون علی رغم مشکلات موجود دانشگاه زمینه بهره مندی تمامی دانشجویان از امکانات خوابگاه های را فراهم نموده است.

اصلانی مشکل اسکان دانشجویان را مقطعی دانست و تصریح کرد: با بهره برداری از خوابگاه بوستان 2 و تغییر کاربری خوابگاه ها مشکلی در این خصوص نخواهیم داشت.

تعداد بازدید:
69
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس:شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد مركزي دانشگاه
كدپستي:8815713471      تلفن:5-33330061-038
تاریخ بروز رسانی 1398/12/01
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal