حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
۱۳۹۸/۱۲/۱
1391/07/29
وزیر بهداشت:
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد: وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی عصر پنجشنبه در نشست بررسی مشکلات بیمارستان ولی عصر(عج) گفت: اعتبارات در بخش سلامت هرگز هدر نمی رود

بر اساس این گزارش،دکتر مرضیه وحید دستجردی ضمن بازدید از بخش های مختلف بیمارستان عصر(عج) بروجن و گفت و گو با بیماران و کادر پزشکی و پیرا پزشکی این بیمارستان در نشستی تخصصی با حضور معاون پارلمانی، درمانی و بهداشتی وزارت بهداشت، مسئولین دانشگاه و نمایندگان مردم شهرستانهای بروجن و اردل ،فارسان ،کوهرنگ و کیار ،از نزدیک به بررسی مشکلات بهداشتی و درمانی شهرستان بروجن پرداخت.

به گفته وی،طرح پزشک خانواده در شهرستان بروجن باید به صورت جدی پیگیری شود چرا که این استان یکی از نقاط پایلوت در امر اجرای طرح پزشک خانواده بوده است.

وی گفت:برای تامین آمبولانس های مورد نیاز کشور،مناقصه برگزار شده است و با تامین آمبولانس های مورد نیاز بیمارستان های کشور ،تامین آمبولانس مورد نیاز این بیمارستان در اولویت قرار خواهد گرفت.

رییس بیمارستان ولی عصر (عج) نیز گفت: این بیمارستان 200 تختخوابی است و ضریب اشغال تخت های بیمارستان به طور متوسط بالای 70 درصد است.

علیرضا جعفری افزود: هم اکنون 300 نفر پرسنل درمانی و پزشک در این بیمارستان مشغول فعالیت اند که با توجه به تقاضای مردم جوابگو نیست.

وی افزود: فضای فیزیکی بیمارستان قدیمی است و بین بخش های تخصصی آن فاصله وجود دارد که بهره برداری از بیمارستان جدید و انتقال به آن یکی از خواسته های اساسی پزشکان و کادر درمانی بیمارستان است.

فرماندار بروجن نیز گفت: با تکمیل و راه اندازی بیمارستان در دست ساخت بروجن ،برخی از مشکلات بخش سلامت این شهرستان برطرف می شود.

فتاح کرمی افزود: بیمارستان در دست ساخت بروجن در دو فاز در دست ساخت است که 41 میلیارد ریال و مرحله دوم 38 میلیارد ریال هزینه شده و در سال جاری از محل اعتبارات مهر ماندگار 140 میلیارد ریال اعتبار به آن اختصاص یافت.

فرماندار بروجن گفت: برای تکمیل و بهره برداری از این بیمارستان 200 میلیارد ریال اعتبار دیگر نیاز است.

تعداد بازدید:
64
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس:شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد مركزي دانشگاه
كدپستي:8815713471      تلفن:5-33330061-038
تاریخ بروز رسانی 1398/12/01
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal