حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
۱۳۹۸/۴/۳۱
1391/08/16
عدم چارت تشکیلاتی و فضای آموزشی مناسب ازعمده ترین مشکلات دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد است
 

دکتر جعفر نصیری  در نشست معاون و روسای ستاد حوزه آموزش وزارت بهداشت و مسئولین دانشگاه علوم پزشکی شهرکردگفت:  

عدم چارت تشکیلاتی و فضای آموزشی مناسب را ازعمده ترین مشکلات دانشگاه عنوان کرد. و افزود: انچه موجب پر رنگ تر شدن این مشکلات شده است عدم تخصیص اعتبارات کافی در این حوزه است.

  وی اظهار داشت   با توجه به توسعه نا متوازن پذیرش دانشجو و کمبود امکانات در دانشگاه انتظار می رود امکانات متناسب بر اساس نیاز سنجی و با تبیین برنامه های جامع و کارشناسی شده از سوی وزارت متبوع تامین گردد.

وی با اشاره به پتانسیل های این دانشگاه در تربیت نیروهای متخصص و کارامد افزود: متاسفانه مسائلی همچون درآمد ناعادلانه در مقایسه با سایر استانهای همجوار و عدم مجوز مطب و تاخیر در پرداخت ها و کسورات بیمه در سالهای اخیر موجب بی انگیزگی اعضای هیات علمی شده است.

دکتر نصیری عدم تخصیص اعتبارات جهت امور رفاهی اساتیدو خانواده آنان کمبود نیرو در برخی از رشته ها و کمبود فضای آموزشی و خوابگاهی جهت دانشجویان را از دیگر مشکلات دانشگاه بر شمرد.

وی نسبت استاد به دانشجو را در دانشگاه یک به سیزده اعلام کرد.

معاون آموزی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با بیان اینکه 80 درصد اعضای هیات علمی دانشگاه از نیروهای تمام وقت جغرافیایی هستند تصریح کرد: این امر دسترسی دانشجویان وبیماران به اساتید را در کمترین زمان امکان پذیر کرده است.

 

گفتنی است، این نشست با حضور معاون آموزشی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و جمعی از مسئولین این معاونت و روسا ، معاونین بیمارستان ها و اعضای هیئت علمی دانشگاه در سالن ابن سینای مجتمع رحمتیه برگزارو نقطه نظرات، مسائل و مشکلات آموزشی دانشگاه مورد بررسی قرار گرفت.

 

 

 

 

تعداد بازدید:
94
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس:شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد مركزي دانشگاه
كدپستي:8815713471      تلفن:5-33330061-038
تاریخ بروز رسانی 1398/04/31
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal