حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
۱۳۹۸/۴/۳۱
1391/10/04
ارائه خدمات به بيش از 300 هزار نفر در 8 ماهه نخست سال درپلي كلينيك امام علي(ع)
 

مدير پلي كلينيك تخصص و فوق تخصصي امام علي (ع) با اعلام اين خبر افزود: در اين پلي كلينيك به منظور رفاه حال مراجعين در شيفت هاي صبح عصر و شب نيز پزشك عمومي و واحد تزريقات خواهران و برادران فعال و به بيماران خدمات لازم ارائه مي گردد.

مجتبي حيدري اظهار داشت: اين پلي كلينيك به منظور افزايش خدمت رساني به بيماران و افزايش دسترسي عادلانه مردم به خدمات درماني و خدمت رساني به بيماران سرپايي تشكيل گرديده است.

به گفته وي، در حال حاضر اين پلي كلينيك با دارابودن بيش از ۴۵ پزشك متخصص و فوق تخصص مجهز به بخش هاي راديولوژي ، سونوگرافي، آزمايشگاه، نوار عصب و عضله، كار درماني ، فيزيوتراپي، اتاق گچ ، نوار قلب ، اكو ، تست ورزش ، خدمات روماتولوژي و تزريقات و پانسمان است كه ماهانه به بيش از چهار هزار نفر خدمات ارائه مي نمايد.

حيدري گفت: به منظور دسترسي بهتر وآسانتر مراجعين به اطلاعات وخدمات موجود در كلينيك امام علي (ع) وبلاگ كلينيك به آدرس http://klinikememali.blogfa.com

راه اندازي واستقرار يافته است .

وي افزود: مراجعين ضمن دسترسي آسان به اين وبلاگ ودريافت اطلاعات مورد نياز ميتوانند نظرات -پيشنهادات وانتقادات سازنده خود را از اين طريق به مديريت كلينيك انتقال دهند.

تعداد بازدید:
92
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس:شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد مركزي دانشگاه
كدپستي:8815713471      تلفن:5-33330061-038
تاریخ بروز رسانی 1398/04/31
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal