معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
۱۳۹۸/۵/۱
13890616
دومین جلسه کمیته ارتقاء خدمات اورژانس
 

دومین جلسه کمیته ارتقاء خدمات اورژانس با حضور ریاست محترم دانشگاه-معاونت محترم درمان وروسای محترم بیمارستانهای استان در محل دفتر ریاست دانشگاه در پانزدهم مرداد ماه سال جاری تشکیل شد.

درابتدای این جلسه روسای محترم  در خصوص اقدامات انجام شده جهت ارتقاء خدمات اورژانس-برگزاری کمیته های مرگ ومیر و بررسی مرگهای کمتر از 24 ساعت و راهکارهای جذب پرسنل پرستاری با تجربه در اورژانس توضیحاتی را بیان داشتند. در ادامه معاونت محترم درمان بر برگزاری مرتب جلسات وارسال گزارشات به معاونت درمان توضیحاتی را بیان نمودند.در این جلسه مقرر شد راهکار های جذب پزشکان عمومی قراردادی بررسی گردد.

ضمنا با توجه به بحث حاکمیت بالینی مقرر شد روسای محترم ومسئولین واحد های رسیدگی به شکایات مجددا دستورالعمل رسیدگی به شکایات اورژانس را بررسی ونواقص موجود برطرف و گزارش شکایات همه ماهه به معاونت درمان ارسال گردد.

در پایان این جلسه دکتر ایمانی -ریاست محترم دانشگاه گفت:در حال حاضر سطح خدمات در اورژانس ها مطلوب است و بیشتر نارضایتی بیماران و همراهان آنها از خدمات رفاهی و برخورد های نادرست پرسنل میباشد که نیاز به اقدامات لازم دارد.ایشان از مسئولین بیمارستانها خواست با توجه به شناخت معضلات اورژانس ها و با توجه به ابلاغ اعتبارات در خصوص خرید تجهیزات پزشکی -خدمات و وسایل رفاهی اقدام نمایند.

در این جلسه مهمترین مشکلات بیمارستانها کمبود پزشک عمومی-مشکلات فضای فیزیکی-کمبود متخصص و پرسنل پرستاری بود که توسط روسای محترم بیمارستانها بیان گردید.  


تعداد بازدید:
0
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس : شهركرد ، گودال چشمه ، بيست متري سوم- جنب مسجد علي بن ابيطالب - ساختمان معاونت درمان 
 كد پستي : 8815783657
تلفن : 33334652- 038         دور نگار : 33338196- 038
صندوق پستي : darman@skums.ac.ir
 
 
تاریخ بروز رسانی 1398/05/01
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal