معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
۱۳۹۸/۱۲/۸
1397/02/10
كلنگ بيمارستان هزار تختخوابي در چهارمحال و بختياري به زمين زده شد

به گزارش روابط عمومي معاونت بهداشتي؛ رئيس دانشگاه علوم پزشكي، خدمات بهداشتي و درماني چهارمحال و بختياري از به زمين زده شدن كلنگ بيمارستان يك هزار تخت خوابي اين استان با حضور مسئولين مجمع خيرين سلامت كشور و دو تن از نمايندگان مجلس شوراي اسلامي همزمان با ششمين روز از هفته سلامت خبر داد.

دكتر ارسلان خالدي فر افزود: آئين كلنگ زني بيمارستان يك هزار تختخوابي استان روز پنجشنبه مورخ ششم ارديبهشت ماه جاري با حضور دبير كل مجمع خيرين سلامت كشور، استاندار ، فرماندار شهرستان شهركرد، روساي مراكز بهداشتي و درماني، اعضاي هيات امناي مجمع خيرين سلامت استان و جمعي از مسئولين استاني، معاونين دانشگاه علوم پزشكي و دكتر نوريان و رئيس مجمع نمايندگان استان مهندس خالدي در مجتمع رحمتيه برگزار و نويد ارائه خدماتي هر چه بهتر به هم استانيان داده شد.

وي، اين روز را خاطره اي ماندگار در اذهان عموم هم استانيان دانست و افزود: با توجه به كمبود شديد تخت بيمارستاني در چهارمحال و بختياري فراهم نمودن زمينه تامين اين كمبودها ضروري است.

دكتر خالدي فر ضمن تاكيد بر ضرورت فرهنگ سازي و پيشگيري از بيماري ها اظهار داشت: بمنظور جلوگيري از مراجعه بيماران به استان هاي همجوار بايد مراكز و تجهيزات مورد نياز براي ارائه خدمات تخصصي در استان تامين شود.

رئيس دانشگاه علوم پزشكي شهركرد با مقايسه استان يزد با جمعيتي تقريباً مساوي و قرار گرفتن در يك قطب اظهار داشت: هم اكنون مراكز درماني استان چهارمحال و بختياري حدوداً با كمبود يكهزار و 700 تخت بيمارستاني مواجه هستند.

وي ششم ارديبهشت را روزي مهم و سرآغاز رقم خوردن اتفاقات خوب در چهارمحال و بختياري دانست و دست ياري به سوي تمامي مردم و خيرين نيك انديش حوزه سلامت دراز كرد و خواستار مشاركت هرچه بيشتر اين عزيزان براي توسعه زيرساخت هاي حوزه بهداشت و درمان گرديد.

در ادامه اين مراسم، استاندار چهارمحال و بختياري، به زمين خوردن كلنگ احداث بيمارستان يكهزار تختخوابي را اتفاقي مبارك در حوزه سلامت استان دانست.

اقبال عباسي ، بهره برداري از اين پروژه بزرگ را نيازمند مشاركت خيرين دانست و اظهار داشت، مسئولين استان نيز بعنوان نمايندگان دولت در كنار خيرين و مسولين دانشگاه براي بهره برداري هرچه زودتر از اين پروژه هستند.

نماينده مردم شهرستان هاي بن، سامان و شهركرد نيز در اين مراسم با اشاره به غيرت و همبستگي قوميت هاي مختلف در چهارمحال و بختياري اظهار اميدواري كرد: با همكاري مردم و مسئولين هرچه زودتر از خدمات اين مركز درماني تخصصي و فوق تخصصي بهره مند شويم.

دكتر اردشير نوريان افزود: انتظار مي رود خيرين سلامت براي احداث اين پروژه نيز همچون گذشته مشارت فعال داشته باشند.

تعداد بازدید:
10
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس : شهركرد، ميدان انقلاب، معاونت بهداشتي
كدپستي :         تلفن :32224591-038
دور نگار:32224492-038
behdasht@skums.ac.ir
تاریخ بروز رسانی 1398/12/08
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal