معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
۱۳۹۸/۸/۲۴
1394/05/28
كارگاه آموزشي سامانه جامع مديريت بازرسي بهداشت محيط و حرفه اي در شهركرد برگزار شد

به گزارش وب دا؛ بهمن بنايي افزود: اين كارگاه دو روزه با حضور 180 نفر از بازرسان بهداشت محيط و حرفه اي مركز بهداشت استان و شبكه هاي هفتگانه در سالن همايش هاي ابن سيناي مجتمع رحميته برگزار شد.

وي، هدف از برگزاري اين كارگاه آموزشي را، آموزش شركت كنندگان پيرامون مديريت نظارت و بازرسي از مراكز تهيه و توزيع مواد غذايي و كارگاه هاي توليدات مواد غذايي و غير غذايي تحت پوشش معاونت بهداشتي عنوان كرد.

بنايي ، استفاده از نرم افزار هاي جديد و روش هاي پيشرفته به جاي روش هاي سنتي و كاغذي ، مديريت و كنترل زمان در نظارت و بازديد و ثبت گزارشات و گزارش گيري سريع و ارائه به سطوح بالاتر را ازديگر اهداف برگزاري كارگاه برشمرد.

وي ، ضمن تاكيد بر لزوم به روز نمودن اطلاعات علمي و همچنين تكنيك ها و روش هاي بازرسي بازرسان ، تحقق اين امر و تطابق دادن نظارت هاي بازرسين بهداشت محيط و حرفه اي طبق چك ليست ها و استانداردهاي وزارت متبوع با خود كنترلي و خود اظهاري متصديان مراكز تهيه و توزيع مواد غذايي و كارفرمايان كارگاه هاي غير خانگي را از اهداف دنبال شده در اين كارگاه اعلام كرد.

كارشناس بهداشت محيط و مواد غذايي معاونت بهداشتي اين دانشگاه ، در ادامه از فراهم شدن امكان دسترسي به نحوه نظارت و بازرسي در رستوران ها و مراكز بين راهي با استفاده از سامانه پيامكي خبر داد.

بنايي تصريح كرد: اطلاع رساني به مردم و مشتريان اماكن تهيه و توزيع مواد غذايي بمنظور اطلاع از وضعيت بهداشتي اين مكان ها ، اعمال مديريت و نظارت سطوح مافوق بر نحوه نظارت و  بازرسي بازرسان از ديگر دستاوردهاي برگزاري كارگاه آموزشي سامانه جامع مديريت بازرسي بهداشت محيط و حرفه اي بشمار مي رود.

تعداد بازدید:
32
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس : شهركرد، ميدان انقلاب، معاونت بهداشتي
كدپستي :         تلفن :32224591-038
دور نگار:32224492-038
behdasht@skums.ac.ir
تاریخ بروز رسانی 1398/08/24
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal