مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل
۱۳۹۸ يکشنبه ۳۰ تير
1391/11/02
مشارکت خیران سلامت برای ساخت کلینیک بیماران خاص درشهرکرد ضروری است
 

عباس قادري اظهار داشت: مراحل ابتدای ساخت کلینیک ویژه بیماران خاص در مرکز استان در زمینی به مساحت پنج هزار مترمربع آغاز شده و برای ساخت و تجهیز این مرکز حداقل 80 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

مدیرعامل انجمن خیرين سلامت استان گفت: مجمع خیران سلامت، استانداری و دانشگاه علوم پزشکی هر یک 10 میلیارد ریال کمک برای ساخت این کلینیک را تقبل کرده‌اند.

قادری ادامه داد: با مشارکت مجمع خیرین سلامت شهرکرد در دو سال گذشته 56 واحد بهداشتی و درمانی شامل 23 مرکز بهداشتی درمانی شهری و روستایی و خانه پزشک، 27 باب خانه بهداشت، سه مرکز کلینیک تخصصی بیماران خاص و سه پایگاه اورژانس و فوریت های پزشکی در استان ایجاد شده است.

وی تصریح کرد: مرکز بهداشتی درمانی، اورژانس و آموزشگاه بهورز فارسان از جمله طرح هايي است كه با كمك هاي خيرين حوزه سلامت احداث گرديده که تا پایان سالجاری به بهره برداری می رسد.

قادری افزود: هم اكنون ساخت مراکز بهداشتی و درمانی و خانه های بهداشت در لردگان، اردل، فرادنبه، بازفت، روستای سرخون، روستای دشتک و روستای سرچاه از ديگر طرح هاي مجمع خيرين سلامت استان مي باشد كه دردست اقدام است.

مدیرعامل انجمن خیران سلامت استان تصریح کرد: مصوبه شروع فعالیت مجمع خیرین سلامت در شهرستان های استان نیز توسط دانشگاه علوم پزشکی استان به مراکز شهرستان ها ابلاغ شده است كه اميد مي رود با اعلام آمادگي خيرين اين شهرستان ها تا پايان سال 92 راه اندازي شوند.

تعداد بازدید:
82
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس:شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد مركزي دانشگاه
كدپستي:8815713471 تلفن : 33334497- 038
info@skums.ac.ir
تاریخ بروز رسانی 1398/04/30
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal