مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل
۱۳۹۸ يکشنبه ۳۰ تير
1391/11/02
آغاز مسابقات ورزشي ويژه دهه مبارك فجر در دانشگاه علوم پزشكي شهركرد
 

حسين مهرعليان اظهار داشت: اين مسابقات با هدف ترويج فرهنگ ورزش و ايجاد روحيه نشاط بين شركت كنندگان از 30 ديماه به مدت يك ماه جهت پرسنل خانم و آقا و دانشجويان پسر و دختر در گروه هاي سني مختلف برگزار مي گردد.

وي گفت: در اين دوره از رقابت ها پرسنل خانم در رشته هاي آمادگي جسماني، واليبال، طناب كشي، شطرنج به رقابت مي پردازند.

وي افزود: دانشجويان پسر در رشته هاي فوتبال، تنيس، فوتبال دستي، واليبال، تيراندازي و دانشجويان دختر در رشته هاي واليبال ، آمادگي جسماني،تنيس و تيراندازي به رقابت مي پردازند.

مهرعليان به برخي از موفقيت هاي تيم هاي اعزامي ازدانشگاه به مسابقات كشوري اشاره كرد و مقام اول انفرادي تپانچه، و مقام دوم تيمي تيراندازي در سطح كشور در نيم سال نخست سال تحصيلي 92-91 را از جمله موفقيت هاي كسب شده توسط اين تيم ها بر شمرد.

معاون دانشجويي فرهنگي دانشگاه، سابقه برگزاري مسابقات دهه فجر در دانشگاه را بيش از 18 سال عنوان كرد و افزود: هر ساله مسابقات متعددي در رشته هاي مختلف ورزشي جهت كاركنان و دانشجويان اين دانشگاه برگزار مي گردد.

حسين مهرعليان مناسبت هايي همچون هفته خوابگاه ها،آزادي خرمشهر، هفته بسيج، روز دانشجو، هفته دولت را فرصت مناسبي براي برگزاري مسابقات ورزشي دانست.

وي با اشاره به امكانات ورزشي ايجاد شده در فضاهاي آموزشي و خوابگاهي دانشگاه وضعيت كنوني را مطلوب ارزيابي كرد. و افزود: در حال حاضر مشاركت و افزايش فعاليت هاي جسماني در بين كاركنان و دانشجويان دغدغه اصلي اداره تربيت بدني دانشگاه است.

وي از كليه دانشجويان و كاركنان خواست با توجه به اهميت ورزش در حفظ سلامتي و ارتقاء فرهنگ سلامت جامعه ضمن قرار دادن ورزش در برنامه روزانه با كسب مهارت هاي تخصصي در مسابقات حضور فعال تري داشته باشند.

مهرعليان بر لزوم شناسايي استعداد ها و شروع فعاليت هاي ورزشي از سنين كودكي تاكيد كرد و افزود: ورود به فضاهاي آموزشي بالاتر و قرار گرفتن در محيط هاي جديد و بعضا كمبود فرصت و برخي از امكانات نبايد مانع از انجام فعاليت هاي ورزشي دانشجويان شود.

تعداد بازدید:
67
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس:شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد مركزي دانشگاه
كدپستي:8815713471 تلفن : 33334497- 038
info@skums.ac.ir
تاریخ بروز رسانی 1398/04/30
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal