مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل
۱۳۹۸ يکشنبه ۳۰ تير
1391/11/11
شوراي راهبردي اساتيد دانشگاه علوم پزشكي شهركرد برگزار شد
 

حجت الاسلام و المسلمين حسين مولوي اظهار داشت: در اين جلسه موضوعات فرهنگي و آموزشي دانشگاه مطرح و پيرامون آن بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

وي گفت: مباحث و موضوعات قابل بحث در اين شورا پيش از تشكيل جلسات اعلام و شركت كنندگان با انجام مطالعات آمادگي لازم براي حضور در جلسه وطرح نظر و پيشنهادات را كسب مي نمايند.

وي افزود: شوراي راهبردي اساتيد دانشگاه از سال 89 در راستاي سياست هاي نهاد مركزي مقام معظم رهبري به منظور اتخاذ تصميمات اجرايي و ارائه راهكارهاي موثر و عملي پيرامون مسائل ملي و دانشگاهي تشكيل گرديد.

به گفته وي، در حال حاضر 16 نفر از اساتيد و اعضاي هيات علمي دانشگاه در اين شورا عضويت دارند.

وي، از تشكيل شوراي مشورتي دانشجويي در اين دانشگاه خبر داد و افزود: بيش از 10 نفر از دانشجويان و نمايندگان تشكل ها، انجمن ها و بسيج دانشجويي در اين شورا عضويت دارند كه با تشكيل جلسات منسجم، موضوعات فرهنگي در حيطه دانشجويي را مطرح و راهكارهاي لازم را ارائه مي نمايند.

بر اساس اين گزارش، شوراي راهبردي اساتيد هر ماه يك بار و شوراي مشورتي دانشجويي هر دو هفته يك بار تشكيل و در نهايت طرح ها، ايده و نقطه نظرات جمع آوري شده پس از مطرح شدن در شوراي فرهنگي دانشگاه اجرا و به معاونت راهبردي دفتر مركزي نمايندگي مقام معظم رهبري ارسال و در صورت تاييد آن به شوراي عالي فرهنگي كشور جهت تصميم گيري هاي كلان در سطح دانشگاه هاي كشور ارسال مي گردد.

تعداد بازدید:
135
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس:شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد مركزي دانشگاه
كدپستي:8815713471 تلفن : 33334497- 038
info@skums.ac.ir
تاریخ بروز رسانی 1398/04/30
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal