مرکز بهداشت شهرستان اردل
۱۳۹۸ دوشنبه ۲۸ مرداد
1393/12/28
شهرستان اردل آماده ارائه خدمات بهداشتي و درماني لازم به مردم و مسافرين نوروزي

 مهندس اسماعيل اميدي اردلي  سرپرست شبكه بهداشت و درمان شهرستان اردل با اشاره به برگزاري جلسات متعدد داخلي و بين بخشي اظهار داشت : برنامه ريزي لازم براي ارائه خدمات بهداشتي و درماني مطلوب به مردم شهرستان اردل و مسافرين و گردشگران عزيز انجام شده است . اسماعيل اميدي اردلي تصريح كرد : 3 مركز بهداشتي درماني معين شامل مركز سرخون در منطقه ميانكوه ، مركز دشتك در منظقه پشتكوه و مركز ليرابي در منظقه ديناران و نيز 2 مركز فوريتهاي 115 در شهرهاي اردل و دشتك و يك واحد تسهيلات زايماني سرخون از 25 اسفند ماه 93 تا 15 فروردين 94 به صورت شبانه روزي آمادگي دارند به مردم عزيز خدمت نمايند . وي افزود : بيمارستان امام رضا (ع) اردل نيز به صورت شبانه روزي و با حضور متخصصين داخلي ، اطفال ، جراحي ، بيهوشي و زنان و زايمان آماده ارائه خدمات درماني و تخصصي به مردم و مسافرين عزيز مي باشد .

سرپرست شبكه بهداشت و درمان اردل از اجراي طرح بسيج سلامت نوروزي از اول اسفند ماه 93 خبر داد و افزود : دراين طرح 555 مركز تهيه و توزيع مواد غذايي و 175 امكنه عمومي به صورت روزانه و مستمر مورد بازديد قرار مي گيرند .كه نمونه برداري مواد غذايي مشكوك ، كلر سنجي آب ، نمونه برداري ميكروبي و شيميايي آب آشاميدني ، توزيع مطالب آموزشي ، بازديد از مدارس طرح اسكان از اقدامات بهداشت محيط در اين ايام مي باشد كه 15 بازرس بهداشتي در قالب اكيپهاي دو نفره مشغول فعاليت در اين طرح هستند . مهندس اميدي افزود : در بخش بهداشت همچنين 5كارشناس پيشگيري و مبارزه با بيماريها و 5 كارشناس ستادي هم به منظور كنترل و نظارت بر روند ارائه خدمات هر روزه به صورت شيفت در ستاد شبكه حضور و سركشي هاي لازم را انجام خواهند داد .
وي همچنين گفت در بخش دارو نيز پيش بيني هاي لازم صورت گرفته و داروخانه هاي مراكز معين روستايي و همچنين داروهاي بخش ترالي احياء اين مراكز به ميزان كافي تجهيز شدند و علاوه بر اين دو داروخانه خصوصي شهر اردل نيز در اين ايام فعال و به تامين داروي بيماران و مسافرين عزيز كمك خواهند كرد .
تعداد بازدید:
20
نویسنده:
منبع:
روابط عمومي
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس : اردل ،بلوار امام رضا ،خيابان شهيد باهنر ،شبكه بهداشت شهرستان اردل
كدپستي : 8881711135     تلفن : 34342033-038
دور نگار :  34342467 -038
تاریخ بروز رسانی 1398/05/27
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal