مرکز بهداشت شهرستان اردل
۱۳۹۸ دوشنبه ۲۸ مرداد
1394/08/26
بازديد رياست محترم دانشگاه ، معاون محترم بهداشتي و مديران استاني از شبكه بهداشت و درمان اردل

در اين بازديد كه در روز يكشنبه 17/8/94 انجام شد دكتر هاشم زاده رياست محترم دانشگاه ، دكتر فدايي معاونت محترم بهداشتي دانشگاه و دكتر صالحي فرد مشاور محترم رئيس دانشگاه و گروه كارشناسان مركز بهداشت استان از مراكز بهداشتي درماني سرچاه ، سرمور و ليرابي و همچنين خانه هاي بهداشت ضميمه سرچاه ، ضميمه سرمور و ممسني بازديد كردند . در اين بازديد دكتر هاشم زاده رياست محترم دانشگاه از نزديك وضعيت ساختماني و تجهيزاتي مراكز بهداشتي درماني و خانه هاي بهداشت را مورد سركشي و نظارت قرار دادند و اطلاعات پزشكان وتيم سلامت را نسبت به مشكلات بهداشتي منطقه تحت پوشش مورد ارزيابي قرار دادند .

در جلسه پاياني اين بازديد مهندس اميدي سرپرست شبكه بهداشت و درمان شهرستان اردل ضمن عرض خداقوت به حاضرين گفت : حضور رياست محترم دانشگاه در مراكز و خانه هاي بهداشت منطقه موجب دلگرمي و تقويت انگيزه كليه پرسنل بهداشتي خواهد شد . وي افزود : تلاش كرديم با ايجاد روحيه همدلي در بين همكاران و نيزتقويت تعاملات بين بخشي مسائل و برنامه هاي حوزه سلامت را با كيفيت نسبتا خوب جلو ببريم .
در ادامه اين جلسه كارشناسان استاني در گروههاي سلامت محيط و كار ، سلامت خانواده و جمعيت ، پيشگيري و مبارزه با بيماريها ، دهان و دندان خلاصه اي از گزارش بازديد خود را به رياست محترم دانشگاه ارائه دادند .
سپس دكتر فدايي معاونت محترم بهداشتي دانشگاه ضمن قدرداني از فعاليتهاي صورت گرفته گفت : اقدامتي در خصوص مديريت پسماندها انجام شده است اما بايد در كارگروههاي استاني اين موضوع ادامه و به نتيجه برسد . وي همچنين افزود : برنامه هاي مداخله اي جهت رفع سوء تغذيه كودكان در منطقه سرمور تدوين و به اين مسئله پرداخته شود . رئيس مركز بهداشت استان گفت : توجه به بيماريهاي غير واگير NCD ، تقويت نظارتها و كيفيت ارائه خدمت و ارجاع مشكلات به سطح بالاتر در برنامه هاي شبكه بهداشت قرار گيرد .
دكتر علي ضامن صالحي فرد مشاور محترم رئيس دانشگاه در ادامه اين جلسه با اعلام رضايت ازوضعيت تجهيزات مراكز و اطلاعات پزشكان گفت : شايسته است با تدوين يك شناسنامه جهت هر مركز و خانه بهداشت در جهت حفظ و نگهداري اين تجهيزان كوشا باشيم . وي در ادامه بر تقويت نظارتها و راست آزمايي بين مردم تاكيد كردند .
در پايان اين جلسه دكتر هاشم زاده رياست محترم دانشگاه علوم پزشكي شهركرد ضمن قدرداني از فعاليتهاي صورت گرفته در شبكه بهداشت و درمان شهرستان اردل گفت : بايد سعي كنيم در يك فضاي دوستانه و با نشاط حركت با برنامه و استراتژيك داشته باشيم . دكتر هاشم زاده گفت : براي قرار گرفتن روي ريل و حركت رو به جلو مجبوريم نظارتها را به صورت سطح به سطح تقويت كنيم .
رئيس دانشگاه علوم پزشكي استان اظهار داشت : آموزش و ارتقاي دانش سلامتي مردم بايد از همه طرق نهادينه شود .

 

تعداد بازدید:
28
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس : اردل ،بلوار امام رضا ،خيابان شهيد باهنر ،شبكه بهداشت شهرستان اردل
كدپستي : 8881711135     تلفن : 34342033-038
دور نگار :  34342467 -038
تاریخ بروز رسانی 1398/05/27
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal