مرکز بهداشت شهرستان شهرکرد
۱۳۹۸ پنج شنبه ۶ تير
1394/05/24
جمع‎آوري قليان‎ها و ممانعت مداوم از عرضه آن توسط دستگاه‎هاي متولي

به گزارش خبرنگارخبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) منطقه چهارمحال و بختياري، حميد ملك‌پور در كارگروه سلامت و امنيت غذايي شهرستان شهركرد كه به منظور حفظ و ارتقاي سلامت و بهبود كيفيت زندگي آحاد مردم تشكيل شد، اظهاركرد: مصرف قليان علاوه بر خطراتي كه براي مصرف كننده دارد اطرافيان را نيز با خود درگير ميكند.

وي در همين راستا همكاري دستگاههاي متولي به خصوص شهرداري شهركرد در رابطه با جمعآوري قليانها و ممانعت مداوم از عرضه آن در پاركها و اماكن عمومي را خواستار شد.

ملكپور افزود:به منظور اطلاع رساني در زمينه مضرات استعمال دخانيات و همچنين اعلام ممنوعيت آن در پاركها، شهرداري موظف است نسبت به نصب تابلوهاي مناسب و با محتواي شعارهاي مربوطه اقدام لازم را انجام دهد.

وي در ادامه از توزيع نان بستهبندي شده در سوپر ماركتها خبر داد و گفت: نانواييهايي كه براي آنان مجوز صادر شده ميتوانند نان توليدي خود را در سوپر ماركتها به صورت بستههاي پنج و ده تايي، باليبل، تاريخ توليد و مشخصات واحد توليد كننده عرضه كنند.

سرپرست مركز بهداشت شهرستان شهركرد نيز گفت: با توجه به نزديك شدن اعزام حجاج بيتالله الحرام به سفر حج، آموزشهاي بهداشت فردي به زائران اعزامي خانه خدا توسط پرسنل مركز بهداشت داده ميشود.

جزايري خاطرنشان كرد: اين آموزشها با هدف پيشگيري از ابتلا به بيماري‌هاي واگير دار و افزايش سطح آگاهي حجاج در خصوص رعايت بهداشت فردي در بين كاروانها صورت مي‏گيرد.

تعداد بازدید:
25
نویسنده:
منبع:
خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس :  شهركرد ، خيابان شهيد باهنر -جنب مصلي امام خميني(ره)
كدپستي :        تلفن :32224489 -038
دور نگار :  32224582-038
تاریخ بروز رسانی 1398/04/05
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal