ستاد شاهد و ایثارگر
۱۳۹۸ دوشنبه ۳۱ تير
1394/09/08
تشويق دانشجويان شاهد و ايثارگر دانشگاه و آشنايي دانشجويان با تسهيلات آموزشي ويژه آنان

جهت آشنايي دانشجويان شاهد و ايثارگر دانشگاه، بخصوص دانشجويان جديدالورود، با تسهيلات آموزشي ويژه اين دانشجويان طبق هماهنگي قبلي به عمل آمده با دانشجويان، جلسه اي از ساعت 3 الي 5 بعد از ظهر در تاريخ 30 آبان 1394 در سالن ابن سيناي دانشگاه تشكيل شد. در اين جلسه مدير ستاد شاهد دانشگاه ابتدا گزارشي از وضعيت تحصيلي دانتشجويان شاهد و ايثارگر دانشگاه ارائه نمودند. طبق اين گزارش هم اكنون 149 نفر دانشجوي شاهد و ايثارگر در دانشگاه مشغول به تحصيل مي باشند و با اضافه شدن سه دانشجوي ديگر در نيمسال دوم 95-94 اين تعداد به 152 نفر خواهد رسيد. در ادامه مقررات و تسهيلات آموزشي ويژه دانشجويان شاهد و ايثارگر بصورت پاورپوينت ارايه شد و به سوالات آموزشي دانشجويان پاسخ داده شد.

همچنين ضمن تشكر از دانشجويان حاضر در جلسه ، از دانشجويان درخواست شد كه در جلسات بعدي حضور كمي و كيفي بيشتري داشته باشند و ساير دانشجويان را ترغيب به شركت در جلسات نمايند تا ستاد شاهد با دلگرمي بيشتري به انجام وظايف خود در خصوص خدمت به دانشجويان بپردازد.

 

مدير ستاد شاهد به اطلاع دانشجويان رساندند كه در آينده نزديك قرار است از تعدادي از دانشجويان شاهد و ايثارگر برتر علمي و پژوهشي جهت تشكيل هسته مركزي علمي-پژوهشي دعوت خواهد شد تا ضمن بررسي نيازهاي دانشجويان راه كارهاي ارتقاء سطح علمي و پژوهشي دانشجويان بررسي شود. در اين جلسه معاونت دانشجويي و فرهنگي دانشگاه، مدير كل آموزش دانشگاه و نيز معاونت فرهنگي بنياد شهيد استان بياناتي را در خصوص جايگاه اين دانشجويان در جامعه و خانواده ايراد كردند و  به سئوالات تعدادي از دانشجويان پاسخ دادند. همچنين به اطلاع دانشجويان رسيد كه در صورت علاقه مند بودن به انجام كارهاي علمي، تحقيقاتي و پژوهشي دانشگاه حاضر است تا امكانات آزمايشگاهي  خود را در اختيار آنان قرار دهد.

در پايان دانشجوياني كه در نيمسال گذسته در المپيادهاي علمي موفق بودند و يا دو نمره ارتقاء معدل داشتند معرفي و تشويق شدند و به رسم يادبود هدايايي به آنان اهدا شد.

 

تعداد بازدید:
51
نویسنده:
دكتر حجتي
منبع:
ستاد شاهد دانشگاه
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس : شهركرد،
كدپستي : 8815713471 تلفن
تاریخ بروز رسانی 1398/04/31
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal