مرکز رشد فناوری سلامت
۱۳۹۸ چهارشنبه ۵ تير
1397/05/21
كمپ تابستاني كارآفريني سلامت مدلين

دنياي امروز، دنياي نوآوري، كارآفريني و استارت‌آپ‌ها است. بسياري از ما ايده‌هايي در سر داشته‌ايم و يا داريم ولي نمي‌دانيم آيا مي‌توان از آن‌ها يك محصول يا يك كسب‌و‌كار ايجاد كرد. از اين رو، اگر به مهارت‌ها و توانمندي‌هاي خود باور داريد،‌ كمپ تابستاني كارآفريني سلامت مدلين، فرصت به عمل رساندن ايده‌هايتان را در اختيار شما قرار خواهد داد.


كمپ مدلين، رويداد چهار روزه‌اي است كه با بيان ايده‌هاي شما در حوزه سلامت شروع مي‌شود. شما ايده‌هاي خود را در هر زمينه و موضوعي كه مرتبط با حوزه سلامت باشد بيان مي‌كنيد و سپس براي راه‌اندازي يك كسب‌وكار از بهترين ايده‌ها، تيم‌ تشكيل مي‌هيد.

ممكن است شما ايده‌اي نداشته باشيد يا پس از شنيدن ساير ايده‌ها، ايده خودتان به نظر خوب نيايد، در اين صورت مي‌توانيد با ديگر شركت‌كنندگان تيم تشكيل دهيد. در مرحله بعد بايد همراه تيم خود، ايده‌تان را در چرخه ساخت-سنجش-يادگيري قرار دهيد و براساس آنچه از مشتريان واقعي مي‌آموزيد، ايده خود را به يك كسب‌وكار تبديل كنيد. در روز چهارم، همه گروه‌ها كسب‌وكار خود را در مقابل داوران و سرمايه‌گزاران ارائه مي‌دهند و از گروه برتر تقدير مي‌شود.


اين رويداد از تاريخ 13 تا 16 شهريورماه 97 به مدت 4 روز در دانشگاه علوم پزشكي اصفهان برگزار خواهد شد.

 

هدف ما در كمپ مدلين، تلاش براي ارائه ايده هاي جديد براي حل مشكلات سلامت كشور، شبكه‌سازي و توانمندسازي فعالان حوزه كسب‌وكار سلامت است.

 همچنين، در صورت نياز به مشاوره براي شركت در كمپ مدلين از طريق اطلاعات تماس شركت اَوِسِن 88958823-021 | info@avecen.ir  با ما تماس حاصل نماييد.
تعداد بازدید:
5
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس شهركرد- رحمتيه - دانشگاه علوم پزشكي شهركرد- دانشكده پزشكي - طبقه سوم
كدپستي : 8813833435           تلفن: 33351040-038
دور نگار : 33351041-038
تاریخ بروز رسانی 1398/04/05
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal