ستاد اقامه نماز
۱۳۹۸ سه شنبه ۲۸ خرداد
1394/10/09
ورود نماز به فضاي اندرويدي تلفن هاي همراه
حجت الاسلام هادي عجمي، معاون پژوهشي مركز تخصصي نماز از اجراي طرح توليد كتاب هاي الكترونيكي قابل كاربرد در سيستم هاي اندرويدي خبر داد و در گفت و گو با قدس آنلاين اظهار كرد: با توجه به در دسترس بودن تلفن هاي همراه، بي ترديد امروز يكي از فضاهاي تبليغي نرم افزارهاي اندرويدي تلفن همراه است كه مي توان از اين طريق مفاهيم ارزشي را انتقال داد كه ترويج فرهنگ نماز از مهمترين آنها است.

وي با بيان اينكه چنين كاربردي به معناي رد يا تاييد شبكه هاي اجتماعي نيست، تصريح كرد: علاوه بر اين، هزينه هاي بالاي چاپ و نشر باعث مي شود كه ميل به انتشار كتب الكترونيكي افزايش يابد از اين رو مركز تخصصي نماز در نظر دارد كتاب هاي مرتبط با نماز را به اين شيوه نشر و در اختيار علاقمندان قرار دهد. از اين رو «شيوه هاي دعوت به نماز» به قلم محسن قرائتي نخستين كتابي است كه نشر الكترونيكي آن در دستور كار قرار گرفته است.

حجت الاسلام عجمي ادامه داد: در مراحل بعد نشر الكترونيك آثاري همچون «درسنامه نماز» كه آداب و اسرار نماز، نماز در فِرَق، آثار فردي و اجتماعي نماز و ... را شامل مي شود در دستور كار قرار مي گيرد و پس از آن نيز ديگر تاليفات مرتبط با نماز كه استقبال مخاطبان را به همراه داشته دنبال مي شود.

كارشناس مركز تخصصي نماز درباره نحوه دريافت و مطالعه اين كتاب هاي الكترونيكي بيان كرد: علاقمندان مي توانند با مراجعه به پايگاه اينترنتي قنوت به نشاني http://qunoot.net/ نسبت به دريافت فايل كتاب ها اقدام كنند.

وي با اشاره به تلاش مركز تخصصي نماز براي استفاده حداكثري از فضاي مجازي با هدف ترويج فرهنگ اين فريضه الهي يادآور شد: همسو با اين هدف شبكه تلگرام اين مركز به نشاني telegram.me/markaztn راه اندازي شده كه علاقمندان مي توانند مطالب مرتبط با نماز را در اين شبكه بيابند.
تعداد بازدید:
131
نویسنده:
منبع:
ستاد اقامه نماز كشور
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس:شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد مركزي دانشگاه
كدپستي:8815713471 تلفن :
تاریخ بروز رسانی 1398/03/28
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal