ستاد اقامه نماز
۱۳۹۸ چهارشنبه ۵ تير
1394/10/15
اولين وظيفه مسئولان اقامه نماز است
به گزارش ايرنا، محمود مظفر روز دوشنبه در جمع معاونين قرآني ومسئولان پرورشي آموزش و پرورش استان يزد، افزود: اقدامات شما معلمان و فرهنگيان در جامعه اثر مستقيم دارد و نماز فريضه اي است كه همه رعايت مي كنند و فقط نياز به توجه و برنامه ريزي دارد.

وي ادامه داد: اينكه خود مديران و مسئولان هم در صف اول نماز اول وقت باشند بسيار موثر است و اگر به گسترش نماز اول وقت و فرهنگ آن كمك كرديم جزء اقامه كنندگان نماز خواهيم بود.

قائم مقام ستاد اقامه نماز كشور گفت: براي انجام دستورات اسلامي تاكيدات زيادي وجود دارد اما نسبت به نماز تاكيد بيشتري صورت گرفته چرا كه همه مشكلات با توجه به نماز قابل حل است.

معاون پرورشي و فرهنگي اداره كل آموزش و پرورش استان يزد نيز در اين نشست گفت: در بخش فرهنگ سازي و تقويت فرهنگ نماز برنامه هاي گسترده اي انجام شده و همچنين در مدارس كارگروه ها و شوراهايي ايجاد شده و براي حضور حداكثري دانش آموزان برنامه هاي فرهنگي موثري اجرا شده است.
علي سرداري افزود: طرح مبين ويژه مدارس سمپاد، شبانه روزي و تعدادي از مدارس دولتي در حال اجراست و با توجه به آموزش هايي كه مديران منتخب اين مدارس تابستان گذشته در مشهد مقدس فرا گرفته اند اين طرح اجرا مي شود.


حجت الاسلام علي حبيبيان، مدير ستاد اقامه نماز استان يزد نيز در اين نشست گفت: فعاليت در زمينه گسترش فرهنگ نماز كاري ارزشمند است و اگر حتي يك نفر در اين راه آموزش داده شود پرونده ما براي هميشه بازخواهد بود و در ثواب اعمال نيك آن شخص شريك هستيم.ك
تعداد بازدید:
102
نویسنده:
منبع:
ستاد اقامه نماز كشور
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس:شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد مركزي دانشگاه
كدپستي:8815713471 تلفن :
تاریخ بروز رسانی 1398/04/05
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal