ستاد اقامه نماز
۱۳۹۸ پنج شنبه ۶ تير
1397/06/27
معرفي سامانه آموزش مجازي دانشگاهيان
وب دا؛ مدير روابط عمومي و امور بين الملل دانشگاه علوم پزشكي شهركرد از معرفي سامانه آموزش مجازي دانشگاهيان كل كشور در جلسه اعضاي ستاد اقامه نماز و شوراي امر به معروف و نهي از منكر اين دانشگاه خبر داد.
به گزارش وب دا؛ سيد علي درخشان افزود: در اين جلسه سامانه آموزش مجازي دانشگاهيان كل كشور به آدرس : http://ec.nahad.ir ، سايت نهاد دانشگاه علوم پزشكي شهركرد به آدرس: http://skums.nahad.ir و سايت آموزش مجازي دانشگاه علوم پزشكي شهركرد به آدرس: http://ec.nahad.ir/index.php/saamen/homepage/?siteid=124 جهت بهره مندي دانشجويان، اساتيد و كاركنان معرفي گرديد.
وي تصريح كرد: سامانه آموزش مجازي دانشگاهيان كل كشور شامل اخبار، درس هاي مختلف در زمينه معارف و علوم قرآني،‌ مهارت هاي عمومي، فرهنگ و سياست و هنر و رسانه و لينك پاسخگويي به سوالات متداول مي باشد.
وي با بيان اينكه در اين سايت يكي از مباحث درسي ارائه شده با موضوع امر به معروف و نهي از منكر با عنوان درسي" واجب فراموش شده " از سري درس هاي دكتر هاشمي گلپايگاني و پيرامون موضوع نماز با عنوان "چگونه يك نماز خوب بخوانيم" از سري درس هاي دكتر عليرضا پناهيان مي باشد افزود: مقرر گرديد مسابقه اي از اين مباحث برگزار شود.
وي تصريح كرد: علاقه مندان با مراجعه به سامانه و پس از ثبت نام و مشاهده اين مباحث مي توانند به سوالات مطرح شده پاسخ و در اين مسابقه شركت نمايند.
درخشان گفت: براي كاركناني كه موفق به كسب نمره قبولي شوند از سوي سامانه گواهي صادر و اين عزيزان مي توانند به ارائه گواهي مربوطه به ستاد اقامه نماز يا واحد آموزش كاركنان از مزاياي گواهي آموزش ضمن خدمت بهره مند شوند.
وي افزود: همچنين براي دانشجويان نيز نمره كلاسي در نظر گرفته شده است.
گفتني است، سومين جلسه اعضاي ستاد اقامه نماز و شوراي امر به معروف و نهي از منكر در 6 ماهه نخست سال جاري بمناسبت هفته امر به معروف و نهي از منكر و آغاز دهه محرم با حضور رياست محترم دانشگاه و در دفتر ايشان برگزار شد
تعداد بازدید:
12
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس:شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد مركزي دانشگاه
كدپستي:8815713471 تلفن :
تاریخ بروز رسانی 1398/04/06
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal