.
دانشکده دندانپزشکی
۱۳۹۸ دوشنبه ۲۷ خرداد
1395/03/01
كلينيك تخصصي دندانپزشكي رسالت مقصد ديگر وزير بهداشت در سفر به چهارمحال و بختياري
به گزارش وب دا؛ رئيس دانشگاه علوم پزشكي، خدمات بهداشتي و درماني چهارمحال و بختياري، در روند انجام اين بازديد با اشاره به وضعيت نامطلوب بهداشت دهان و دندان در سطح كشور و به تبع آن استان گفت: ارتقاء خدمات در اين حوزه از اولويت هاي مجموعه دانشگاه علوم پزشكي است.
وي با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستاي ارتقاء خدمات دندانپزشكي افزود: سعي شده است با فراهم نمودن كليه تجهيزات تخصصي با دريافت تعرفه دولتي بخشي از نياز مردم استان به خدمات دندانپزشكي را به درستي پاسخ دهيم.
دكتر هاشم زاده، با توجه به ضرورت توجه به بهداشت و سلامت دهان و دندان و سياست هاي مسئولين براي ارتقاء خدمات دندانپزشكي افزود: با پيگيري هاي صورت گرفته از سوي مسئولين استاني شاهد ارائه بهترين خدمات دندانپزشكي در اين كلينيك هستيم.
به گفته وي، در حال حاضر 19 متخصص در رشته هاي مختلف دندانپزشكي در دو شيفت صبح و بعدازظهر روزانه در 9 بخش راه اندازي شده در اين كلينيك به بيش از يكصد مراجعه كننده خدمات ارائه مي نمايند.
قائم مقام وزير بهداشت و رئيس دانشگاه علوم پزشكي چهارمحال و بختياري با اشاره به فراهم نمودن تجهيزات نوين دندانپزشكي و افزودن 20 يونيت جديد به مجموع اين تجهيزات ، از امكان ارائه خدمات روزانه به بيش از 200 متقاضي خبر داد و افزود: مراجعين اين كلينيك با پرداخت دو سوم هزينه هاي تخصصي دندانپزشكي مي توانند از خدمات متخصصين مجرب كلينيك بهره مند شوند.
وي، با بيان اينكه هم اكنون 17 دانشجوي دندانپزشكي در دانشكده دندانپزشكي در حال تحصيل مي باشند اظهار داشت: رايزني هاي لازم جهت پذيرش دانشجويان تكميلي دندانپزشكي سال پنجم و ششم كه در خارج از كشور در حال تحصيل هستند و 20 دانشجو در مقطع كارداني پروتز دنداني، تكنسين راديولوژي دهان، فك و صورت و 20 كاردان در رشته بهداشت دندان با وزارت بهداشت در سال تحصيلي جديد صورت گرفته است.
دكتر هاشم زاده، همچنين از تخريب و نوسازي بخش هايي از اين كلينيك جهت آموزش دانشجويان و لابراتور دندانسازي خبر داد و افزود: ارائه خدمات تخصصي دندانپزشكي اطفال با توجه به كمبود دندانپزشكان متخصص اطفال در سطح استان موجب شده است تا بخش عمده اي از مراجعات كلينيك مربوط به كودكان باشد.
وي ادامه داد: تسهيل روند نوبت دهي، و انجام معاينه اوليه و تشخيص تخصص مورد نياز و دريافت تعرفه دولتي از جمله ويژگي هاي اين كلينيك در امر خدمات دهي است كه رضايتمندي مراجعين را بدنبال داشته است.
تعداد بازدید:
672
نویسنده:
م.نظري
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:35
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس : شهركرد، چالشتر،بلوار رهبر ،ميدان رسالت ،دانشكده دندانپزشكي 
كدپستي :           تلفن : 32322400-038

تاریخ بروز رسانی 1398/03/27
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal