دبیرخانه  سلامت و امنیت غذایی
۱۳۹۸ دوشنبه ۲۷ خرداد
1396/04/27
اجراي طرح سه شنبه هاي بدون خودرو

فرهاد محمودي در چهارمين جلسه برنامه سه شنبه هاي بدون خودرو روز دو شنبه 96/4/26 كه با حضور نمايندگان ادارات، سازمانهاي مردم نهاد، هيات هاي ورزشي، خانه مشاركت مردم و مركز عوامل اجتماعي موثر بر سلامت توسط دبير خانه سياستگذاري سلامت در محل سالن جلسات شهيد مرداني استانداري برگزار شد با اشاره به مصوبات جلسات گذشته افزود: در اين جلسه كه به منظور عملياتي نمودن طرح و اجراي آن در شهر شهركرد برگزار گرديد ضمن يادآوري اهداف طرح، وظايف محوله به هر سازمان دقيق تشريح و در صورت جلسه قيد گرديد.
محمودي خاطر نشان كرد: اجراي طرح سه شنبه هاي بدون خودرو علاوه بر ايجاد روحيه نشاط و شادابي در مردم و افزايش تحرك بدني در جهت حفظ سلامت، باعث حفظ محيط زيست ،كاهش آلودگي هوا،كاهش بار ترافيك و كم كردن هزينه هاي سوخت و انرژي و...نيز خواهد شد لذا از سازمان هاي ذيربط انتظار مي رود با جديت بيشتر وارد عمل شوند.
وي با بيان اينكه، هم اكنون زير ساخت هايي لازم براي انجام ورزش هاي همگاني و دوچرخه سواري به اندازه كافي و مناسب در شهر وجود ندارد افزود: اجراي طرح موجب مي گردد تا فراهم نمودن اين زيرساخت ها در آينده از سوي مردم مطالبه و توسط متوليان محقق گردد.
رئيس دبير خانه سياستگذاري سلامت استان چهارمحال و بختياري گفت: سه شنبه سوم مردادماه سال جاري براي اجراي طرح سه شنبه هاي بدون خودرو در نظر گرفته شده است كه با برگزاري همايش پياده روي اين طرح در شهر شهركرد اجرايي مي گردد.
محمودي تصريح كرد: اين همايش از ساعت 7:30 از مقابل درب دانشگاه علوم پزشكي واقع در خيابان آيت الله كاشاني آغاز و با برگزاري مراسم اختتاميه و اهداي جوايز به چند نفر از شركت كنندگان به قيد قرعه در پارك تهليجان به اتمام مي رسد.
وي ابراز اميدواري كرد: ضمن اطلاع رساني از طريق ادارات وارگان ها و تشكل هاي مردمي، صدا و سيما با ورود به اين زمينه اطلاع رساني كافي نموده و به فرهنگ سازي و تغيير سبك زندگي افراد و ارتقاء سطح سلامت جامعه و داشتن طبيعتي پاكيزه كمك نمايد.
به گفته وي، در ادامه اين جلسه ضمن تبادل نظر و ارائه ديدگاهها و برنامه هاي اعضاء حاضر در جلسه در خصوص جزئيات همايش پياده روي و نحوه اطلاع رساني طرح و مزاياي آن تصميم گيري شد.

تعداد بازدید:
42
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس : تقاطع خيابان مولوي با وليعصر بالاتر از سه راه سينما، ساختمان مركز جامع خدمات سلامت شماره 7 شهركرد ،طبقه دوم
كدپستي : 8816776749        تلفن : 32242837-038
تاریخ بروز رسانی 1398/03/27
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal