دبیرخانه  سلامت و امنیت غذایی
۱۳۹۸ دوشنبه ۲۷ خرداد
1396/12/09
نشست تخصصي كميته ديده باني سلامت
رئيس دبير خانه سياست گذاري سلامت استان چهارمحال و بختياري، از برگزاري جلسه تخصصي كميته ديده باني سلامت اين استان در دفتر معاونت محترم بهداشتي ورئيس مركز بهداشت استان خبر داد.
فرهاد محمودي افزود: اين جلسه با محوريت تجزيه و تحليل آماري شاخصهاي سيماي سلامت و تصحيح و تعديل لازم اطلاعات به منظور تدوين برنامه جامع سلامت در هشتمين روز از اسفند ماه جاري برگزار شد.
وي، با بيان اهميت اين موضوع كه رصد شاخص ها به برنامه ريزان سلامت اين امكان را ميدهد كه ارزيابي نمايند در طول دوره هاي مشخص زماني نظام سلامت چه عملكردي داشته و بهره گيري از منابع مشتمل بر امكانات و تسهيلات بهداشتي و درماني، منابع پولي، انساني و قوانين و برنامه ها چه پيامدهايي را براي حل مشكلات سلامت داشته است به ثبت اطلاعات و آمار دقيق از وضعيت شاخص هاي بهداشتي استان تاكيد نمود.
وي افزود: بنابراين همكاري براي دست يافتن به آمار دقيق و قابل استناد بايد بعنوان يك اصل و وظيفه مهم از سوي مديران دستگاه ها مد نظر قرار گرفته و در اين راستا اقدامات لازم صورت پذيرد.
وي خاطر نشان كرد: مقايسه آمارهاي موجود از وضعيت بهداشت و درمان استان با آمارهاي موجود كشوري و جهاني مي تواند شاخص مهم و موثري در برنامه ريزي ها و بهبود وضعيت فعلي حوزه سلامت باشد.
تعداد بازدید:
18
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس : تقاطع خيابان مولوي با وليعصر بالاتر از سه راه سينما، ساختمان مركز جامع خدمات سلامت شماره 7 شهركرد ،طبقه دوم
كدپستي : 8816776749        تلفن : 32242837-038
تاریخ بروز رسانی 1398/03/27
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal