دبیرخانه  سلامت و امنیت غذایی
۱۳۹۸ چهارشنبه ۵ تير
1397/02/24
نشست تخصصي پيام گزاران سلامت

در اين جلسه اقاي دكترخالدي فر رياست محترم دانشگاه ضمن تقدير و تشكر از پيام گزاران سلامت ادارات و سازمان ها با اشاره به اينكه بسياري از عوامل مرتبط و تعيين كننده سلامت در مجموعه هاي خارج از دانشگاه علوم پزشكي هستند مانند مسكن ،آب سالم، بيكاري ،شرايط زندگي ،تحصيلات ، طلاق، تغذيه و ... بنابراين ارتقا سلامت مردم همكاري هاي بين بخشي وسيعي را مي طلبد.

ايشان به بحث اجتماعي شدن سلامت در كشور و به تبع آن در استان اشاره و افزود ما بايد مشاركت مردم را تقويت كرده و مطمئن باشيم كه از تقويت مشاركت مردم در اين امر نتيجه خوبي خواهيم گرفت.

آقاي دكتر محمودي افزود كميته پيام گزاران سلامت يك تيم قوي كاري به دور از مسائل سياسي و حاشيه اي و الزامات دستوري صرفا با علاقه مندي و با روحيه دوستانه و تعامل و همكاري و اعتقاد به توانايي حل مشكلات بصورت جمعي به منظور حفظ و ارتقاي سلامت جامعه تشكيل شده است. اين تيم با توجه به ظرفيتي كه دارد ( كارشناسان زبده اكثر ادارات كل و سازمان ها ) مي تواند با الگوي سيندميك (هم افزايي) و اشتراك گذاري برنامه ها و سياست اجرايي ادارات مربوطه نقش تاثيرگذاري در ارتقاء سلامت داشته باشد.

در اين جلسه به منظور نظرخواهي از همه دستگاههاي اجرايي سازمانها و مجموعه داخل دانشگاه براي دريافت موضوعات الويت دار آنها جهت طرح در كارگروه سلامت و امنيت غذايي برگزار گرديد.

تعداد بازدید:
21
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس : تقاطع خيابان مولوي با وليعصر بالاتر از سه راه سينما، ساختمان مركز جامع خدمات سلامت شماره 7 شهركرد ،طبقه دوم
كدپستي : 8816776749        تلفن : 32242837-038
تاریخ بروز رسانی 1398/04/05
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal