مدیریت روابط عمومی
۱۴۰۱/۵/۱۷
1399/10/07
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در پیامی سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) را تسلیت گفت
وبدا؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در پیامی فرارسیدن ایام فاطمیه و سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) را تسلیت گفت. در متن این پیام آمده است:

"بسمه تعالی‌
فاطمه گلی است که بوستان بهشت را زینت بخشیده است. پیامبر اکرم (ص)
فاطمه زهرا (س)، زنان را شکوه و منزلت بخشید و عفت و پاکدامنی را با تمام استواری گسترانید تا امروز زنان مسلمان میهنمان با الگوبرداری از این بانوی بزرگوار، عزتمندانه در تمامی عرصه ها دوشادوش مردان در راستای سربلندی ایران اسلامی و زن ایرانی گام بردارند.
دهه فاطمیه روزهای غمبار سوگواری بر شهادت بزرگ بانویی است که معیار فضایل بود و همگان را به پارسایی و پایداری فرا می خواند. حضرت زهرای مرضیه (س) ام ابیها بود و تکیه گاه پیامبر عظیم الشان السلام، و بزرگ ترین آموزگار بانوان جهان.
او که در دوران حیات خویش نمونه عصمت و صبر و ایثار بود و با شهادت مظلومانه و سیره زندگی خود به جهانیان آموخت هر کس به ریسمان الهی و خاندان نبوت تمسک جوید، بی تردید راه حق و حقیقت را برگزیده است و تا همیشه تاریخ در اذهان بیدار دلان جهان زنده خواهد ماند.
با امید به اینکه رهرو راه آن طاهره مطهره باشیم و ایام غم بار فاطمیه را با شکوه بیش از پیش گرامی بداریم؛ سالروز شهادت دخت رسول خدا، حضرت فاطمه زهرا (س) را به همه مسلمانان به ویژه سفیدپوشان جامعه پزشکی و محبین آل الله صمیمانه تسلیت عرض می‌نمایم."
تعداد بازدید:
155
نویسنده:
منبع:
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal