مرکز بهداشت شهرستان شهرکرد
۱۳۹۸ پنج شنبه ۶ تير
1395/02/28
آئين تجليل از كاركنان روابط عمومي هاي مراكز تابعه دانشگاه علوم پزشكي شهركرد برگزار شد

به گزارش وب دا؛ در اين مراسم ضمن معرفي مركز بهداشت شهرستان شهركرد و شبكه هاي بهداشت و درمان شهرستان هاي بروجن و لردگان بعنوان مراكز برتر ، از روابط عمومي هاي فعال در زمينه فرهنگ اهداي عضو نيز تجليل بعمل آمد.
مدير مركز روابط عمومي و اطلاع رساني دانشگاه علوم پزشكي شهركرد با اعلام اين خبر افزود: اين مراسم با حضور رياست محترم دانشگاه و ، مدير عامل محترم مجمع خيرين سلامت استان و روسا ومديران محترم مراكز بهداشتي و درماني تابعه اين دانشگاه در محل سالن اجتماعات مركز بهداشت شهرستان شهركرد برگزار شد.
عباس بحريني، با اشاره به اقدامات مركز روابط عمومي و اطلاع رساني دانشگاه، طي دو سال گذشته از حمايت هاي بي دريغ رياست دانشگاه و توجه ويژه مسئولين به جايگاه روابط عمومي در اين مجموعه تقدير كرد.
وي در ادامه با اشاره به لزوم بهره گيري از تمامي ابزارهاي روز در ارتقاء سطح اطلاع رساني در حوزه سلامت ، از مسئولين روابط عمومي هاي مراكز خواست تا نسبت به استفاده از سايت ها و فضاهاي مجازي در اطلاع رساني ازارائه خدمات دانشگاه نقش فعالي ايفا نمايند.
وي گفت: 27 ارديبهشت ماه بعنوان روز جهاني روابط عمومي و ارتباطات تنها يك برگ از تقويم روزگار نيست بلكه سر فصلي از اخلاق،‌علم و هنر است.
مدير مركز روابط عمومي و اطلاع رساني دانشگاه علوم پزشكي شهركرد ،‌ از پيش بيني و اجراي برنامه هاي مختلف اين مركز در خصوص آموزش و توانمند سازي كاركنان روابط عمومي خبر داد و افزود: انتظار مي رود كاركنان به طور شايسته در بهره گيري از اين آموزش ها، همكاري لازم را داشته باشند.
بحريني با بيان اينكه، بر اساس اطلاعات انجام شده براي چهارمين سال متوالي، روابط عمومي بعنوان ششمين شغل استرس زا شناخته شده است اظهار داشت: نقش مسئولان روابط عمومي در انتقال پيشنهادات و انتقادات به روسا و مديران بسيار برجسته است در اين مراسم مهندس سيد راشد جزايري سر پرست مركز بهداشت شهرستان شهركرد  در سخناني ضمن  خير مقدم  و تبريك اين روز به دست اندر كاران روابط عمومي در واحد هاي دانشگاه از فعاليتها و كارهاي مهم صورت گرفته روابط عمومي ها و برنامه مختلف اجرا شده در راستاي طرح تحول سلامت تشكر و قدر داني كرد 
تعداد بازدید:
23
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس :  شهركرد ، خيابان شهيد باهنر -جنب مصلي امام خميني(ره)
كدپستي :        تلفن :32224489 -038
دور نگار :  32224582-038
تاریخ بروز رسانی 1398/04/06
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal