مدیریت روابط عمومی
۱۴۰۲/۱۲/۵
1402/03/22
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان فلارد منصوب شد
 وبدا؛ طی حکمی از سوی معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان فلارد منصوب گردید.
 
به گزارش وبدا، با صدور حکمی از سوی دکتر علی احمدی  معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری، دکتر احمدرضا هاشم زاده کلواری پزشک عمومی به عنوان "سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان فلارد" منصوب شد.
 
در این حکم خطاب به دکتر هاشم زاده آمده است: خدمتگذاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی و بخصوص در حوزه بهداشت افتخاری است بس بزرگ که باید شکرگزار این توفیق باشیم. با عنایت به تعهد، تخصص و پشتکار شما، به موجب این ابلاغ، با حفظ پست سازمانی به سمت " سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان  فلارد  منصوب میشوید.
 
در ادامه این حکم می افزاید: با توجه به تازه تاسیس بودن شهرستان فلارد و شبکه مذکور، امید است با بکارگیری مشارکت بین بخشی، خرد جمعی و جلب مشارکت پزشکان ارجمند و کارکنان خدوم آن شبکه، ضمن بهره‌‍مندی از روش‌های نوین مدیریت، فسادستیزی، رعایت منشور دولت انقلابی و مردمی با رعایت مقررات، عدالت و تقوی الهی در جهت ارائه خدمات مطلوب و با کیفیت و تحقق اهداف نظام سلامت موفق و موید باشید. از درگاه خداوند متعال و در سایه حضرت ولی عصر (عج) برای شما توفیق روزافزون آرزومندم.

همچنین در این حکم، بر توجه هرچه بیشتر به بهبود وارتقاء شاخص های بهداشتی شهرستان، تدوین، پیاده سازی، پایش و ارزشیابی برنامه عملیاتی شبکه و توجه به برنامه استراتژیک 1404 استان و اسناد بالادستی و ابلاغی وزارت متبوع،  نظارت کامل بر روند اجرای طرح عدالت و تعالی نظام سلامت ( اجرای راهبردهای بیست گانه حوزه بهداشت و بخصوص برنامه های پزشکی خانواده، برنامه تامین و ارتقاء مراقبتهای اولیه سلامتی در قالب گسترش و تقویت شبکه بهداشتی و درمانی، نسخه نویسی الکترونیک و تکمیل پرونده الکترونیک سلامت،  نظام ارجاع و توانمندسازی کارکنان و به ویژه بهورزان)، تقویت و نظارت کامل بر بازدیدهای کارشناسی از مراکز و خانه های بهداشتی تابعه و انجام منظم بازدید مدیران و توجه به پایش (پرسشگری، آموزش، یاریگری و شناخت) واقعی خدمات در نظام شبکه و بخصوص واحدهای محیطی و رفع نواقص و تلاش در جهت افزایش میزان رضایتمندی بیماران و ارباب رجوع و  ارتقای کیفیت فرایندها و خدمات بهداشتی درمانی در سطح شهرستان تاکید شده است.

در این حکم به برخی از وظایف سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان فلارد از جمله برنامه ریزی مناسب جهت افزایش میزان رضایتمندی پرسنل و توجه به مشکلات آنان و تلاش برای جذب و افزایش ماندگاری پزشکان، بررسی راهکارها کاهش هزینه های غیر ضروری، اصلاح الگوی مصرف، صرفه جویی و مدیریت منابع و تشکیل کمیته های کارشناسی در این خصوص، تعامل، جلب همکاری درون و برون بخشی مناسب با ادارات و سازمانهای شهرستان و مرکز بهداشت استان و سایر حوزه های دانشگاه، جلب و جذب سمن ها و خیرین سلامت و افزایش مشارکت های اجتماعی، مردم و مسئولین و افزایش مسئولیت پذیری و پاسخگویی اجتماعی و اخلاق حرفه ای ، افزایش سواد سلامت مردم و تلاش جهت ارتقای کمی  و کیفی هسته های جمعیت باور و جمعیت یاور و توجه به برنامه های اولویت دار مانند جوانی جمعیت، پیشگیری و کنترل بیماری های غیرواگیر و سایر فعالیت ها در برنامه ابلاغی و  رعایت سلسله مراتب اداری و اجرای تمامی موارد ابلاغی از سوی معاونتهای دانشگاه با هماهنگی این معاونت اشاره شده است.

در پایان این حکم آمده؛ امید می رود که این مجموعه در دوره شروع مسئولیت جنابعالی با سنگ بنای محکم ایجاد و شاخص های عمومی و اختصاصی آن و همچنین جایگاه شبکه در میان واحدهای متناظر و سایر شهرستان ها ارتقاء یابد و در راستای اهداف و سیاستهای نظام سلامت گام بردارید. 
تعداد بازدید:
768
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:14
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal