مدیریت روابط عمومی
۱۴۰۲/۱۲/۵
1402/03/26
رقابت 148 متقاضی برای ارائه خدمات بهداشتی به عشایر چهارمحال و بختیاری
وبدا؛ پس از انتشار فراخوان دعوت به همکاری در حوزه بهداشت مناطق عشایری چهارمحال و بختیاری، آزمون و مصاحبه ساختارمند برای انتخاب نیروهای فصلی و خدمات بهداشت عشایری برگزار شد.
به گزارش وبدا، معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد و رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری از برگزاری آزمون و مصاحبه ساختارمند برای انتخاب نیروهای فصلی و خدمات بهداشت عشایری خبر داد و اظهار داشت: این آزمون در راستای جذب نیروی انسانی برای ارائه و تقویت خدمات بهداشتی درمانی به جامعه عشایری استان با شرکت 148 نفر متقاضی در رشته‌های مامایی، پرستاری، بهداشت عمومی و مبارزه با بیماری ها برگزار شد.
 
دکتر احمدی هدف از برگزاری این آزمون را، شفاف سازی و فرایند محور بودن جذب نیرو حتی برای مدت کوتاه، تهیه بانک اطلاعاتی از متقاضیان، بررسی صلاحیت حرفه‌ای، بروز نگهداشتن اطلاعات علمی، ایجاد فضای علمی و رقابتی و فرصت کاری برابر برای همه فارغ التحصیلان رشته های علوم پزشکی، افزایش سرمایه اجتماعی و اعتماد به شبکه های بهداشت و درمان، تقویت شبکه های بهداشت و درمان بر اساس تاکیدات مقام معظم رهبری در باب اولویت و تقدم پیشگیری بر درمان و خدمات رسانی با کیفیت به عشایر بیان کرد.

دکتر احمدی افزود: حدود 20 نفر از متقاضیان واجد شرایط به عنوان قبولی اصلی و 10 نفر به عنوان ذخیره در این آزمون برای ارائه خدمات در مناطق عشایرنشین شهرستان‌های کوهرنگ، اردل، کیار (با پوشش عشایر شهرستان بروجن)، لردگان (با پوشش عشایر شهرستان‌های فلارد و خانمیرزا) به صورت موقت و صرفا برای یک دوره معین و فصلی بکارگیری می‌شوند.

شایان ذکر است؛ هر ساله دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد برای خدمات رسانی به عشایر نیروی فصلی بکارگیری می‌کند و امسال برای اولین بار بکارگیری نیرو‌ها به صورت ساختارمند و با آزمون و مصاحبه در دستور کار مرکز بهداشت استان قرار گرفت.

تعداد بازدید:
500
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:16
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal