مدیریت روابط عمومی
۱۴۰۳/۵/۲
1402/09/15
پیام تبریک سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد بمناسبت روز حسابدار


 وبدا؛ سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی چهارمحال و بختیاری در پیامی روز حسابدار را به پرسنل خدوم و زحمت کش حوزه مالی این دانشگاه تبریک گفت.

به گزارش وبدا؛ در متن پیام دکتر محمدحسین اعرابی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد آمده است: نامگذاری 15 آذر بعنوان روز جهانی حسابدار نشان از نقش برجسته حسابداران در فرایند تصمیم گیری سیستم ها در کلیه جوامع دارد.
 
در ادامه این پیام آمده است، بدون تردید حرفه حسابداری و حسابداران، از طریق سیستم های اطلاعاتی حسابداری و مدیریت، نقش به سزایی در فرآیند تصمیم گیری و سیاست گذاری و همچنین اجرای دقیق برنامه های سازمان و نهادها را دارند.
 
دکتر اعرابی در این پیام اضافه کرد: حسابداری در حوزه سلامت و نظام بهداشت و درمان با توجه به پیچیدگی های این عرصه، یکی از مشاغل مهم و بسیار حساس بوده و حسابدار باید با مدیریت صحیح و شفاف سازی در کار خود موجبات تقویت بنیه مالی سازمان و شفاف سازی فرآیندهای مالی و نیز فراهم آوری اطلاعات صحیح جهت تصمیم گیری های اثربخش را فراهم نماید.

وی در پایان، روز حسابدار را به کلیه همکاران حسابدار، رؤسای امور مالی واحدهای تابعه، رؤسای ادارات و همکاران ستاد مدیریت امور مالی و بودجه دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد تبریک گفت و از خداوند منّان عزت، سربلندی و توفیق روزافزون این عزیزان را مسئلت نمود.
 
تعداد بازدید:
227
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal