حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
۱۳۹۸/۱۲/۱
1391/06/16
به همت بسیج جامعه پزشکی چهارمحال و بختیاری

به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي شهركرد: دكترحسن اسحاقی مسئول بسیج جامعه پزشکی چهارمحال و بختیاری از راه‌اندازی بیمارستان صحرایی در منطقه دواب صمصامي شهرستان كوهرنگ با حضور متخصصان بسیجی در اين استان برای ارائه خدمات درمانی و جراحی رایگان به بیماران از روز یکشنبه 12 شهریورماه  خبر داد.

وی افزود: بیمارستان صحرایی بسیج جامعه پزشکی در استان چهارمحال و بختیاری پنجمین بیمارستان صحرایی است که این سازمان از سال 91 تاکنون به راه‌اندازی آن اقدام کرده است.

دكتر اسحاقي ادامه داد: این بیمارستان که تا 17 شهریور به صورت رایگان به بیماران نیازمند خدمات درمانی و جراحی ارائه می‌کند، متخصصان متعددی از جمله اطفال، زنان، داخلی به همراه دیگر خدمات شامل آزمایشگاه را در بر می‌گیرد.

وي بیان داشت: در مرحله نخست غربالگری با اعزام پزشکان به روستاها ویزیت اولیه برای بیماران صورت پذیرفته است و آنان در مرحله کنونی به بیمارستان صحرایی ارجاع داده شده‌اند. و کسانی که به تازگی به بیمارستان صحرایی مراجعه می‌کنند ویزیت و معاینه می‌شوند و در نهایت برای درمان بیشتر به متخصصان در بیمارستان های مجهز ارجاع داده می‌شوند.

دكتر اسحاقي خاطرنشان کرد: در صورت الزامی شدن برخی عمل‌های جراحی بزرگ بیماران از این بیمارستان صحرایی به بیمارستان شهرهای مربوطه ارجاع داده می‌شوند تا در نهایت در طول یک هفته برپایی این بیمارستان صحرایی بتوانیم در ارائه خدمات درمانی به بیماران نیازمند قدمی برداشته باشیم.

مسئول بسیج جامعه پزشکی چهارمحال و بختیاری وی تصریح کرد: ارائه خدمات درمانی و اعمال جراحی در این بیمارستان صحرایی برای بیماران نیازمند منطقه به صورت رایگان انجام می‌شود.

وی ادامه داد: با حضور اکیپ پزشکی و درمانی در این منطقه ضمن درمان و مداوای عشایر نیازمند منطقه، برنامه‌های تبلیغی و کلاس‌های آموزشی نیز برگزار می‌شود.

 

تعداد بازدید:
53
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس:شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد مركزي دانشگاه
كدپستي:8815713471      تلفن:5-33330061-038
تاریخ بروز رسانی 1398/12/01
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal