حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
۱۳۹۸/۱۱/۲۹
1391/07/15
مدیر مرکز مشاوره دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد:

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد: فرزاد رحیمی از صدور شناسنامه سلامت دانشجویان این دانشگاه در نیمه اول مهرماه خبر داد و افزود: شناسنامه سلامت دانشجویان پس از ارزیابی جسمی و روانشناختی آنان صادر می شود.

وی اظهار داشت: در صورتی که دانشجویی به لحاظ جسمی و مسائل روحی- روانی مشکل داشته باشد با تشکیل پرونده وضعیت سلامت وی به طور منظم پیگیری می شود.

به گفته رحیمی، طرح صدور شناسنامه سلامت دانشجویان امسال برای سومین سال تحصیلی در دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در حال اجراست.

وی از ارائه خدمات مشاوره ای در تمام ایام هفته در دفتر مرکزی مشاوره و در دفاتر مشاوره مستقر در خوابگاه های دانشجویی خبر داد و افزود: دانشجویان در این مراکز پیرامون مسائل افت تحصیلی، مشکلات خانوادگی خدمات مشاوره ای دریافت می کنند.

رحیمی یادآور شد، با توجه به مربوط شدن بخش عمده ای از افت تحصیلی به مسائل خانوادگی مراکز مشاوره با شناسایی علل افت تحصیلی و بروز مشکلات ضمن انجام اقدامات روانشناختی برای دانشجو و برقراری ارتباط با خانواده وی خدمات مددکاری مناسب خود را ارائه می نمایند.

بر اساس این گزارش، دانشجویان می توانند با مراجعه حضوری به مرکز مشاوره دانشگاه و مراکز مشاوره مستقر در خوابگاه های دانشجویی یا از طریق ارتباط با شماره تلفن 3347532  مسائل خود را با مشاوران دانشگاه در میان گذاشته و پیرامون آن راهکارهای مناسب دریافت نمایند.

تعداد بازدید:
67
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس:شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد مركزي دانشگاه
كدپستي:8815713471      تلفن:5-33330061-038
تاریخ بروز رسانی 1398/11/28
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal