حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
۱۳۹۸/۱۲/۳
1391/08/04
معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد:

به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي شهركرد: سرپرست بیمه سلامت ایرانیان و معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از جایگزین شدن بیمه سلامت ایرانیان به جای بیمه‌های موجود در سطح کشور خبر داد و گفت: استان چهارمحال و بختیاری اولین استان منتخب در خصوص این جایگزینی بوده است.

سرپرست بیمه سلامت ایرانیان و معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر به استان چهارمحال و بختیاری از جایگزین شدن بیمه سلامت ایرانیان به جای بیمه‌های موجود در سطح کشور خبر داد.

عمادی افزود:از ۱۵ شهریور ماه امسال سازمان بیمه سلامت ایرانیان زیر نظر وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی به جای بیمه خدمات درمانی فعالیت می‌کند.

وی تصریح کرد: تطمیع تمامی بیمه‌های موجود در کشور به استثنای بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح هدف اصلی این سازمان است.

وی با بیان اینکه هدف اصلی از تشکیل این سازمان رفع هم پوشانی بیمه‌ای و تجمیع منابع تمامی بیمه‌های درمان در سراسر کشور و رفع تبعیض عدالتی در ارائه خدمات سلامت است، گفت: تمامی سازمان‌هایی که وظیفه ارائه خدمات بیمه درمان را دارند، بایستی در این سازمان مستقر شوند.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خاطرنشان کرد: با توجه به بررسی‌هایی که در این زمینه و در استان چهارمحال و بختیاری صورت گرفته است، این استان جزء استان‌های پیشرو بوده و پیشرفت خوبی در خصوص توسعه فرهنگ بیمه داشته است. اولین استانی که در این زمینه انتخاب شده است، استان چهارمحال و بختیاری بوده است.

وی در پایان گفت: بر اساس برنامه زمان بندی شده استان‌های مازندران، فارس، مرکزی و خراسان شمالی جز استان‌هایی هستند که تا پایان امسال صاحب بیمه سلامت ایرانیان می‌شوند.

تعداد بازدید:
116
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس:شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد مركزي دانشگاه
كدپستي:8815713471      تلفن:5-33330061-038
تاریخ بروز رسانی 1398/12/03
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal