مدیریت روابط عمومی
۱۴۰۲/۱۲/۵
1402/01/23
دعوت ریاست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد برای حضور در راهپیمایی روز قدس
وبدا؛ رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی چهارمحال و بختیاری از عموم مردم شریف استان، جامعه دانشگاهیان، جامعه پزشکی و کلیه اعضای خانواده بزرگ دانشگاه برای حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس دعوت بعمل آورد.
به گزارش وبدا؛ در پیام دکتر ارسلان خالدی فر آمده است: بدون شک در آخرین جمعه از ماه مبارک امسال نیز مردم ولایتمدار استان همزمان با مردم سراسر کشور و تمامی اعضا و پرسنل خدوم دانشگاه علوم پزشکی استان، دوشادوش سایر اقشار در راهپیمایی روز قدس شرکت خواهند کرد.
وی ضمن محکومیت جنایت‌های بی شمار رژیم غاصب صهیونیستی در فلسطین اشغالی اظهار داشت: کادر بهداشت و درمان استان و پرسنل خدوم دانشگاه علوم پزشکی همواره در تمامی صحنه های حساس و سرنوشت ساز در کنار مردم حضور فعال داشته و در دوران شیوع بیماری کرونا و نقش آفرینی بی نظیر این عزیزان در امر مدیریت و کنترل بیماری و تلاش آنها برای به حداقل رساندن خسارت های جبران ناپذیر شیوع این بیماری، خود گواه تعهد، روحیه گذشت و ایثار این قشر فرهیخته است.
وی اضافه کرد، بدون شک در شرایطی که مردم مظلوم فلسطین نیازمند حمایت همه جانبه مسلمانان جهان از قیامشان در برابر رژیم جعلی و غاصب صهیونیستی هستند این قشر بی تفاوت نخواهند نشست و با حضور در راهپیمایی روز قدس انزجار خود از رژیم صهیونیستی را فریاد خواهند زد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری گفت: به لطف خداوند متعال با مقاومت فلسطینیان و حمایت همه مسلمانان و آزادیخواهان تمامی ادیان پهنه گیتی، بزودی شاهد نابودی رژیم غاصب صهیونیستی و ر‌هایی ملت ستمدیده و مظلوم فلسطین از چنگال اسرائیل خونخوار و جنایتکار خواهیم بود.
تعداد بازدید:
360
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal